Niedziela 17.03.2024 r. 5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7.00 w intencji Członków Róży Różańcowej z Apostolatu Maryjnego – o opiekę Matki Bożej dla żyjących i radość wieczną dla zmarłych
7.00 poza parafią: za + Czesława Frycza – greg. 22
9.00 za ++ Jerzego Kalitę i ++ z rodziny
9.00 za + Elżbietę Łuczak (od Jolanty z rodziną)
9.00 poza parafią: za + Jolantę Łuczak (od Marii Strach z córkami i rodzinami)
10.00 DPS w intencji Parafian
11.00 w intencji Teresy i Romana z okazji 51 r. ślubu, oraz synów z rodzinami – dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej
11.00 w intencji Urszuli z okazji 80 r. urodzin – dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej
17.15 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym
18.00 w intencji synów Krzysztofa i Mateusza – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej
Poniedziałek 18.03.2024 r. Dzień powszedni
6.15 za + Józefa Michalaka
6.15 za + Krystynę Gembala (od sąsiadki z Kombatantów 19)
6.15 za + Krystynę Gembala (od Heleny Małysa z rodziną)
6.15 za + Józefa Konderlę (od Jolanty z rodziną)
6.15 poza parafią: za + Czesława Frycza – greg. 23
18.00 za ++ rodziców Wiktora i Elfrydę Miemczok
18.00 za ++ Cecylię i Kazimierza Swobodów, oraz ++ z rodziny
18.00 poza parafią: o rozwój dzieła Szensztackiego w parafii
18.00 poza parafią: za + Kazimierza Kamińskiego (od szwagra Sylwestra z żoną)
Wtorek 19.03.2024 r. UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA. OBLUBIEŃCA NMP
6.15 za ++ Józefa Leśniaka w 6 r. śm., oraz rodziców z obu stron i ++ z rodziny
6.15 za + Elżbietę Krzywoń (od rodziny Bylok)
6.15 poza parafią: za + Czesława Frycza – greg. 24
18.00 za ++ Juliannę i Antoniego Szkorupów, oraz ++ z rodziny
18.00 za + Marię Michalską i ++ z rodziny
18.00 poza parafią: za + Danutę Konderla (od Elżbiety i Leszka z rodzinami)
18.00 poza parafią: za + Krystyną Gembala (od siostry z rodziną)
Środa 20.03.2024 r. Dzień powszedni
6.15 za ++ z rodziny: Macura, Byrdziak i Cichy
6.15 za + Wilhelma Chmielarczyka (od Krystyny i Piotra)
6.15 za + Wilhelma Chmielarczyka (od sąsiadów Kukuczka i Drabik z ul. Ceglanej))
6.15 poza parafią: za + Czesława Frycza – greg. 25
16.30 za + Franciszka Żółtego w rocznicę śm.
16.30 za ++ Jadwigę, Franciszka i Kazimierza Nadolnych
16.30 poza parafią: za + Marię Janik (od Alicji i Grzegorza Szpałków z rodziną)
Czwartek 21.03.2024 r. Dzień powszedni
6.15 za ++ męża Karola w 36 r. śm., córkę Lucynę i wnuka Bartłomieja
6.15 za + Marię Czernek (od brata Stanisława)
6.15 za + Józefa Kusia (od siostrzenic z rodzinami)
6.15 poza parafią: za + Czesława Frycza – greg. 26
9.00 za ++ księży Alojzego i Jerzego Raszków w rocznicę święceń Kapłańskich, oraz ++ z rodziny
Raszków i Czuprynów
18.00 za + męża Krzysztofa Szostok
18.00 za + Danutę Pilch (od sąsiadów z ul. Targowej 11)
18.00 poza parafią: o nawrócenie i powrót do kościoła Natalii i Kamili
18.00 poza parafią: za + Marię Janik (od rodziny Bukowczan)
Piątek 22.03.2024 r. Dzień powszedni
6.15 za ++ Wandę i Józefa Gamrotów, oraz Czesławę i Tadeusza Purzyńskich
6.15 za + Krystynę Gembala (od rodziny Ząber)
6.15 za + Krystynę Gembala (od rodziny Pagieła i Olszar z Brennej)
6.15 za + Józefa Konderlę (od Krzysztofa Dobrzyniewicza z rodziną)
6.15 poza parafią: za + Czesława – greg. 27
8.00 Droga Krzyżowa
17.00 za ++ Danutę i Emila Janik, oraz ++ z rodziny
17.00 za + Agnieszkę Bujok (od córki Alicji z mężem)
po mszy św. Droga Krzyżowa na Kaplicówkę
Sobota 23.03.2024 r. Dzień powszedni
6.15 za ++ rodziców Alojzję i Henryka Lebiedzików, brata Stanisława i dziadków z obu stron
6.15 za + Elżbietę Krzywoń (od rodziny Staniek)
6.15 za + Danutę Konderla (od rodziny Ferfecki)
6.15 poza parafią: za + Czesława Frycza – greg. 28
18.00 za ++ rodziców Franciszkę i Ludwika Cieńciała, Marię i Andrzeja Soroniów, oraz ++ z rodziny
18.00 za ++ mamę Joannę Buława, dziadków Zuzannę i Jana Szczypków, oraz ++ z rodziny
18.00 za + Krzysztofa Szostoka (od rodzicow)
Niedziela 24.03.2024 r. NIEDZIELA PALMOWA, CZYLI MĘKI PAŃSKIEJ
7.00 w intencji Marka z okazji 70 r. urodzin – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej
7.00 poza parafią: za + Czesława Frycza – greg. 29
9.00 w intencji rodziny Michalak – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej
9.00 za + Józefa Szypulskiego (od szwagierki Heleny Greń z rodziną)
10.00 DPS w intencji Parafian
10.45 Poświęcenia Palm przy Krzyżu Misyjnym
11.00 w intencji Klaudii z okazji 18 r. urodzin – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej
11.00 za + Krystynę Tomaszko (od chrześniaka Piotra)
17.15 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym
18.00 w intencji Weroniki, Michała i Tomka – dziękczynna za otrzymane łaski prośbą o Boże błogosławieństwo, światło Ducha Św. zdrowie i opiekę Matki Bożej