od 21 do 28.04 kwietnia

1. Dzisiaj w Kościele rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania do służby
    w Kościele. Modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Pamiętajmy również o klerykach i diakonach naszego seminarium, a szczególnie o tych którzy w tym roku mają przyjąć święcenia diakonatu i prezbiteratu.
  2. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na renowację ambony.
  3. Również dzisiaj ofiarą do puszek wspieramy radio diecezjalne Anioł Beskidów.
  4. W poniedziałek po Mszy Świętej spotkanie Kręgu Biblijnego.
  5. We wtorek wspominamy św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  6. W czwartek święto św. Marka Ewangelisty.
  7. Misyjna Jutrzenka serdecznie zaprasza w najbliższą niedziele 28 kwietnia na kiermasz. Przy kościele parafialnym, przy Szpitaliku oraz Wiślicy będzie można zakupić po Mszach Świętych dopołudniowych własnoręcznie upieczone ciasta oraz piękne sadzonki kwiatowe. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na pielgrzymkę dzieci do Rzymu w związku z obchodami 30 – lecia koła misyjnego. Dzieci z Misyjnej Jutrzenki od lat organizują zbiórki dla swoich rówieśników z różnych krańców świata, a teraz liczą na nasze wsparcie. Zachęcamy do udziału!
  8. Również w przyszłą niedzielę w Domu Katechetycznym po każdej
    Mszy Świętej, będzie możliwość odbioru zamówionych Pism Świętych. Bardzo prosimy osoby, które zamówiły Pisma Święte o ich odbiór w salce katechetycznej na parterze.

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Skoczowie
43-430 Skoczów
Nr konta parafialnego:
Kancelaria Parafialna czynna:

poniedziałek: 9.oo - 11.oo

wtorek: nieczynne

środa: nieczynne

czwartek: 9.oo - 11.oo

piątek: 15.oo - 17.3o

sobota i niedziela: nieczynne

Sprawy pogrzebowe o każdej porze.

(protokoły przedmałżeńskie po wcześniejszym umówieniu)

PORADNIA ŻYCIA RODZINNEGO

Skoczów, ul. Harcerska 12 /Dom spotkań Parafii MB Różańcowej na Górnym Borze/
czynna w środy od godz. 16.3o do 19.oo (po wcześniejszym umówieniu telefonicznym)