Skoczów, ul. Kościelna 8

Poradnia NIECZYNNA DO ODWOŁANIA

Przygotowanie do Sakramentu Małżeństwa w czasie epidemii
w Diecezji Bielsko-Żywieckiej

W związku z sytuacją epidemiczną w całym kraju oraz odwołaniem nauk przedślubnych i spotkań w poradniach rodzinnych, wprowadzamy w diecezji przygotowanie do zawarcia sakramentu małżeństwa w formie on-line.

W tej formie będą odbywać się spotkania z prowadzącymi przygotowanie doradcą rodzinnym oraz kapłanem. Jest to propozycja dla narzeczonych, nie biorących wcześniej udziału w przygotowaniu do sakramentu, których ślub odbędzie się na terenie naszej diecezji w kwietniu i maju 2020

Po ukończeniu cyklu spotkań Wydział Duszpasterstwa Rodzin będzie przesyłał na parafię, w której ma być zawarty sakrament potwierdzenie uczestnictwa w przygotowaniu.
Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dla narzeczonych dostępne są na stronie nauki.rodzina.bielsko.pl.

Narzeczonych, którzy mieli zaplanowany udział w odwołanych ze względu na epidemie naukach, a termin ślubu jest późniejszy niż maj 2020 należy informować, aby kontaktowali się  z organizatorami nauk, u których dokonali już zgłoszenia.

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Skoczowie
43-430 Skoczów
Nr konta parafialnego:
Kancelaria Parafialna czynna:

poniedziałek: 9.oo - 11.oo

wtorek: 9.oo - 11.oo

środa: nieczynna

czwartek: 9.3o - 11.3o

piątek: 15.oo - 18.oo

(protokoły przedmałżeńskie po wcześniejszym umówieniu)