Stary cmentarz

A - B
Imię i nazwisko Rezerwacja Miejsce
Aberbach Anna   D/27/8
Adamaszek Helena 01/01/2033 C/22/7
Adamczyk Adolf 15/02/2020 C/2/6
Adamczyk Anna 15/02/2020 C/2/6
Adamczyk Józef 01/01/2019 D/19/1
Adamczyk Stefan 15/02/2020 C/2/6
Adamczyk Wilhelm 15/02/2020 C/2/6
Baca Maria 01/01/2035 C/26/5-6
Balcar Alojzy 01/01/2022 B/13/7
Balcar Kazimierz 01/01/2022 B/13/7
Balcar Ludwik 25/02/2030 A/8/12
Balcar Paulina 01/01/2022 B/13/7
Balcar Zuzanna 25/02/2030 A/8/12
Ballas Alojzja 12/05/2035 B/14/19
Ballas Zbigniew 12/05/2035 B/14/19
Bałucki Tadeusz 12/02/2066 D/26/20
Banasik Zuzanna 01/01/2020 A/17/5
Banaski Franciszek 01/01/2020 A/17/5
Banaś Henryk 01/01/2033 D/24/8
Baran Daniel 01/01/2011 D/40/14
Baran Marek 02/01/2029 D/39/1
Baran Mirosław 01/01/2012 D/20/2
Baran Wiktoria 01/01/2016 B/4/11
Baranowski Włodzimierz 01/01/2027 A/3/7
Barański Mariusz 01/01/2032 D/39/11
Bardzik Adam 01/01/2032 D/25/3
Bardzik Anna 01/01/2032 D/25/3
Bardzik Emil 01/01/2032 D/25/3
Bardzik Emil 01/01/2032 D/25/3
Bardzik Karol 01/01/2020 C/8/2
Bardzik Krystyna 01/01/2020 C/8/2
Bardzik Marta 01/01/2032 D/25/3
Barkała Józef 05/09/2039 A/10/6
Barkała Maria 05/09/2039 A/10/6
Baron Stefania 16/03/2024 D/24/2
Baron Władysław 16/03/2024 D/24/2
Bartel Jan 04/11/2021 B/14/20
Bassa Bronisława 01/01/2025 B/8/29
Baszczyńska Anna 20/09/2038 A/16/14
Baszczyńska Anna 15/04/2030 B/16/5
Baszczyńska Dorota 01/01/2042 A/16/11
Baszczyńska Elżbieta 15/11/2036 B/11/4
Baszczyńska Eugenia 01/01/2034 D/1/17
Baszczyńska Gertruda 10/07/2037 A/3/4
Baszczyńska Helena 10/07/2037 A/3/4
Baszczyńska Helena 10/07/2037 A/3/4
Baszczyńska Maria 10/03/2022 D/33/11
Baszczyński Jerzy 10/07/2037 A/3/4
Baszczyński Józef 01/01/2034 D/1/17
Baszczyński Józef 15/04/2030 B/16/5
Baszczyński Karol 20/09/2038 A/16/14
Baszczyński Leszek 10/07/2037 A/3/4
Baszczyński Tadeusz 10/03/2022 D/33/11
Baszczyński Władysław 15/11/2036 B/11/4
Bąba Jan 25/02/2040 D/2/7
Bączek Agnieszka 01/01/2031 D/28/14
Bączek Dawid 01/01/2018 D/33/10
Bączek Edward 01/01/2031 D/28/14
Bączek Karol 01/01/2020 D/28/0
Bączek Ludwik 08/04/2028 B/18/33
Bączek Mirosław 15/04/2040 D/28/15/1
Bąk Józef 29/05/2035 C/5/6
Bąk Karol 03/01/2022 D/28/30
Bąk Wanda 03/01/2022 D/28/30
Bek Antoni 14/01/2029 B/15/28
Bek Elżbieta 14/01/2029 B/15/28
Belhowska Maria 12/11/2038 A/14/4
Benik Joanna 01/01/2028 C/21/5
Bestwina Paweł 01/01/2035 A/6/11,12
Białowąs Maria 13/04/2037 C/4/9
Białowąs Michał 26/10/2020 A/8/14
Białowąs Wanda 26/10/2020 A/8/14
Białożyt Bronisław 07/03/2039 B/5/9
Biedrawa Marian 06/04/2029 C/26/4
Biedun Halina 01/01/2025 B/10/7
Biegun Emilia 01/01/2021 D/19/6
Biegun Stafania 01/01/2021 D/19/6
Biegun Wanda 01/01/2018 D/24/28
Bienias Edward 01/01/2022 A/9/8
Bienias Franciszek 11/02/2016 A/4/13
Bienias Helena 22/07/2028 A/5/18
Bienias Leopold 01/12/2020 B/16/8
Bienias Maria 11/02/2016 A/4/13
Bienias Roman 01/01/2028 D/36/14
Bienias Ryszard 22/07/2028 A/5/18
Biernat Antoni 22/10/2038 B/15/15
Biernat Danuta 27/03/2033 D/7/3
Biernat Kornelia 22/10/2038 B/15/15
Bilcer Karol 01/01/2020 C/19/1
Bilcer Zofia 01/01/2020 C/19/1
Billik Margaretha 07/04/2039 B/14/26
Biłko Stanisław 12/10/2036 D/8/8
Biłko Stanisława 12/10/2036 D/8/8
Biłko Sylwester 24/01/2039 D/27/19
Binda Ludwik 01/01/2017 B/11/20
Binda Sabina 01/01/2018 C/11/4
Binek Franciszka 18/11/2029 C/25/9
Binek Jerzy 18/11/2029 C/25/9
Binek Jerzy 16/10/2039 C/25/10
Binek Tadeusz 16/10/2039 C/25/10
Birowska Anna 11/02/2023 B/18/20
Birowski Józef 11/02/2023 B/18/20
Birowski Józef 01/01/2011 D/40/12
Birowski Władysław 11/02/2023 B/18/20
Bisok Adela 23/02/2034 C/23/8
Bisok Sławomir 01/01/2021 D/31/9
Bizoń Agnieszka 01/01/2019 D/17/2
Bizoń Anna 01/01/2017 D/10/4
Bizoń Franciszek 01/01/2017 D/10/4
Bizoń Karol 25/06/2037 D/10/6
Bizoń Stanisław 15/02/2027 C/6/3
Bizoń Wilhelm 01/01/2019 D/17/2
Błahut Leon 09/02/2025 B/1/11
Błaszczyk Kazimierz 06/01/2040 B/9/30
Bobola Anna 01/01/2032 D/36/2
Bocheński Marcin 01/01/2016 D/41/1
Bocheński Ryszard 01/01/2016 D/41/1
Bochnak Anna 28/01/2036 A/9/13
Bodziony Marta 01/01/2023 D/31/11
Bogacz Tadeusz 01/01/2020 A/17/8
Bogocz Józef 01/01/2020 B/16/20
Bogocz Rozalia 01/01/2020 B/16/20
Bogotko Małgorzata 04/06/2027 B/5/2
Bohn Maria 04/02/2025 B/1/10
Bohn Hermina 04/02/2025 B/1/10
Bojda Adam 03/10/2022 D/32/2
Bojda Anna 15/11/2036 B/1/8
Bojda Edward 01/01/2034 C/10/9
Bojda Emilia 01/01/2024 D/14/7
Bojda Helena 01/01/2024 D/26/31
Bojda Jan 01/01/2034 D/13/2
Bojda Janina 01/01/2034 D/13/2
Bojda Józef 15/11/2036 B/1/8
Bojda Józef 01/01/2024 D/26/31
Bojda Ludmiła 15/11/2036 B/1/8
Bojda Matylda 01/01/2035 D/24/18
Bojda Paweł 01/01/2035 D/24/18
Bojda Rudolf 01/01/2031 C/5/3
Bojda Władysława 01/01/2034 C/10/9
Bojda Zuzanna 01/01/2031 C/5/3
Bojko Adrian 01/01/2023 D/27/3
Bolek Albina 01/01/2044 C/8/4
Bolek Józef 01/01/2044 C/8/4
Bołdys Bronisław 18/03/2025 C/25/14
Bomska Małgorzata 29/12/2039 A/14/10
Bomski Marian 29/12/2039 A/14/10
Bonczek Alojzy 01/01/2005 A/18/17
Bonczek Anna 01/01/2005 A/18/17
Bonczek Anzelna 06/07/2035 C/1/4
Bonczek Jan 28/02/2029 C/24/16A
Bonczek Janina 06/07/2035 C/1/4
Bonczek Józef 28/02/2029 C/24/16A
Bonczek Tomasz 06/07/2035 C/1/4
Borek Danuta 04/01/2035 D/24/52
Bork Józef 28/11/2020 B/16/13
Bork Maria 28/11/2020 B/16/13
Bork Roman 01/01/2019 B/12/24
Borkała Anna 01/01/2032 C/26/1
Borkała Józef 01/01/2022 B/8/28
Borkała Stanisław 01/01/2032 C/26/1
Borkowski Jan 01/01/2023 D/43/4
Bortliczek Halina 15/10/2021 B/18/19
Bortliczek Helena 25/02/2020 D/24/30
Bortliczek Jadwiga 25/02/2020 D/24/30
Bortliczek Rudolf 15/10/2021 B/18/19
Boruc Bronisława 01/01/2035 C/8/0
Borys Grażyna 30/07/2037 D/24/35
Borzym Kazimierz 01/01/2019 B/13/27
Bożejko Jan 01/01/2030 B/15/3
Bożejko Maria 29/03/2030 B/15/1
Bożek Nina 01/01/2028 C/2/8
Bracha Marta 01/09/2026 D/39/10
Brachaczek Jan 07/12/2020 A/9/6
Brachaczek Wiesław 01/01/2049 B/13/15
Brak Edward 01/01/2022 C/24/19
Brak Helena 01/01/2022 C/24/19
Bralewska Maria 20/03/2038 B/18/30,31
Bralewski Stanisław 20/03/2038 B/18/30,31
Branc Maria 25/06/2037 D/10/6
Brandys Rozalia 15/11/2036 C/14/7
Brandys Stanisław 15/11/2036 C/14/7
Broda Joanna 01/01/2026 A/3/10
Broda Józef 01/01/2026 A/3/10
Broda Maria 01/01/2026 A/3/10
Brodacz Agnieszka 01/01/2032 D/26/26
Brodacz Franciszek 04/12/2016 B/15/10
Brodacz Franciszka 12/02/2032 C/3/2
Brodacz Franciszka 04/12/2016 B/15/10
Brodacz Jerzy 17/12/2025 D/3/12C
Brodacz Jerzy 01/01/2032 D/26/26
Brodacz Karol 12/02/2032 C/3/2
Brodacz Teresa 17/12/2025 D/3/12C
Brodniewicz Łukasz 01/01/2031 D/24/37
Brommer Alojzy 08/10/2019 A/9/11
Broniszewska Maria 01/01/2016 B/3/3
Broniszewski Rafał 01/01/2016 B/3/3
Bronowska Henryka 25/11/2023 B/17/20
Bronowski Józef 25/11/2023 B/17/20
Bronowski Józef 29/06/2021 B/12/23
Brudna Edward 01/01/2030 B/9/12
Brudna Jadwiga 01/01/2030 B/9/12
Brudny Jan 01/01/2027 A/8/7
Brudny Ludwik 01/01/2027 A/8/7
Brudny Szymon 01/09/2039 D/27/9
Brychcy Fabiola   B/1/2
Brychlec Bronisław 20/10/2020 B/11/11
Brychlec Helena 01/01/2018 A/7/19
Brychlec Paweł 01/01/2018 A/7/19
Brychta Paweł 03/05/2040 C/1/2
Bryndal Janina 07/04/2039 B/14/26
Brzeziecki Antonina 01/01/2023 D/24/34
Brzoza Florian 01/01/2023 B/8/5
Brzoza Helena 01/01/2023 B/8/5
Brzozowska Emilia 26/07/2037 C/12/3
Brzozowska Helena 13/11/2039 D/2/8
Brzozowski Mieczysław 28/03/2037 D/26/2
Brzozowski Wacław 26/07/2037 C/12/3
Brzóska Karol 01/01/2021 A/18/12
Brzuskiewicz Zbigniew 01/01/2035 B/12/29
Buchta Alojzja 07/04/2017 C/5/5
Buchta Andrzej 01/01/2020 D/24/10
Buchta Aniela 06/01/2021 B/17/14
Buchta Ewa 01/01/2017 D/14/10
Buchta Maria 01/01/2024 A/14/17
Buchta Maria 06/01/2021 B/17/14
Buchta Róża 01/01/2016 A/12/2
Buchta Teodor 01/01/2018 B/16/14
Buchta Teodor 01/01/2024 A/14/17
Buchtyar Cecylia 09/02/2040 D/51/3
Buchtyar Edward 09/02/2040 D/51/3
Buczanek Zuzanna 01/01/2032 D/15/1
Buczkowska Michalina 01/01/2017 B/16/24
Budny Henryk 24/03/2039 D/24/45
Budny Marcin 24/03/2039 D/24/45
Bujok Aleksandra 01/01/2024 B/18/37
Bujok Józef 02/11/2027 B/14/24
Bujok Karol 01/01/2024 C/14/10
Bujok Zuzanna 01/01/2024 C/14/10
Bukowczan Alojzy 01/01/2029 B/4/8
Bul Genowefa 01/01/2032 B/18/41
Bulandra Jan 01/01/2025 C/18/4
Bulandra Jerzy 01/01/2017 D/25/12
Bulandra Karol 09/12/2036 C/18/3
Bulandra Ludwika 09/12/2036 C/18/3
Bulandra Maria 09/12/2036 C/18/3
Bulcewicz Antoni 11/01/2036 D/44/1
Bulcewicz Grażyna 11/01/2036 D/44/1
Bulcewicz Janina 11/01/2036 D/44/1
Bulcewicz Ryszard 11/01/2036 D/44/1
Bulcewicz Stanisław 01/01/2033 C/11/9
Bulczewicz Zofia 01/01/2033 C/11/9
Bulik Helena 10/08/2036 D/10/8
Bulowska Ludmiła 13/10/2023 D/28/8
Bulowska Olga 13/10/2023 D/28/8
Bulowski Jan 13/10/2023 D/28/8
Bulowski Jan 13/10/2023 D/28/8
Buława Antoni 01/01/2032 B/2/11
Buława Helena 28/01/2021 B/8/7
Buława Joanna 01/01/2032 B/2/11
Buława Tadeusz 28/01/2021 B/8/7
Burka Andrzej 11/04/2020 B/2/1
Burka Aniela 11/04/2020 B/2/1
Bury Bronisława 01/01/2024 D/52/3
Bury Jan 01/01/2026 D/8/5
Bury Jan 01/01/2026 D/8/5
Buryan Anna 15/04/2036 D/42/5
Buryan Franciszek 15/04/2036 D/42/5
Buzek Elżbieta 01/01/2019 B/12/12
Buzek Helena 01/01/2026 B/8/5A
Buzek Irena 19/10/2029 A/2/14
Buzek Jadwiga 01/01/2021 A/5/6
Buzek Józef 01/01/2021 A/5/6
Buzek Ludwik 01/01/2026 B/8/5A
Bylica Henryk 01/01/2031 A/7/20
Bylica Józef 01/01/2031 A/7/20
Bylica Julijanna 01/01/2025 D/24/19
Bylica Roman 01/01/2025 D/24/19
Bylica Stanisław 22/05/2035 C/3/1
Bylica Władysław 01/01/2031 A/7/20
Bylok Anna 28/04/2040 D/3/1,2
Bylok Anna 19/02/2020 B/15/5
Bylok Bernadeta 22/04/2039 B/18/29
Bylok Emilia 28/06/2038 B/4/9
Bylok Józef 28/06/2038 B/4/9
Bylok Józef 01/01/2033 A/7/13
Bylok Józef 16/01/2037 D/24/9
Bylok Julia 01/01/2033 A/7/13
Bylok Karol 22/04/2039 B/18/29
Bylok Karol 01/01/2020 B/4/10
Bylok N 01/01/2033 A/7/13
Bylok Piotr 01/01/2021 D/3/9
Bylok Roman 22/04/2039 B/18/29
Bzowska Stanisława 06/01/2021 B/17/14
Bzowski Jan 06/01/2021 B/17/14
C - Ć
Imię i nazwisko Rezerwacja Miejsce
Celej Bronisław 01/01/2025 C/18/7
Celej Rozalia 01/01/2025 C/18/7
Cherma Stanisław 01/01/2022 B/18/32
Chlebik Anna 24/06/2039 D/28/3
Chlebik Jan 24/06/2039 D/28/3
Chmiel Józef 24/09/2020 B/16/12
Chmiel Katarzyna 24/09/2020 B/16/12
Chmielowicz Franciszek 01/01/2018 A/10/8
Chmielowicz Zofia 01/01/2018 A/10/8
Chocholik Karol 12/01/2023 D/11/1
Chocholik Zuzanna 12/01/2023 D/11/1
Chojnowski Tadeusz 01/01/2022 C/11/5
Cholewa Barbara 01/01/2016 B/15/20
Cholewa Jan 01/01/2016 B/15/20
Cholewa Jerzy 12/02/2024 B/14/17
Cholewa Józef 12/02/2024 B/14/17
Cholewa Katarzyna 18/02/2017 D/1/2
Cholewa Maria 01/01/2030 B/14/16
Cholewa Paweł 01/01/2030 B/14/16
Cholewa Rudolf 01/01/2016 B/15/20
Chomicki Emilia 01/01/2026 C/16/6
Chomicki Michał 01/01/2026 C/16/6
Chrapek Aniela 03/12/2020 B/6/5
Chrapek Elżbieta 01/01/2022 D/2/15A
Chrapek Ernest 01/01/2021 D/33/3
Chrapek Jan 03/12/2020 B/6/5
Chrapek Maria 06/12/2020 C/24/5
Christianus Edward 10/05/2036 B/1/17
Christianus Irena 10/05/2036 B/1/17
Chrobok Aniela 21/05/2025 A/7/1
Chrobok Emilia 12/03/2025 A/6/18
Chrobok Ferdynand 29/01/2022 D/15/4
Chrobok Izydor 12/03/2025 A/6/18
Chrobok Józef 21/05/2025 A/7/1
Chrobok Karol 01/01/2020 C/24/3
Chrobok Roman 01/01/2027 A/3/7
Chrobok Zuzanna 01/01/2024 A/7/4
Chroma Anna 01/01/2014 C/24/11A
Chroma Ludwik 01/01/2014 C/24/11A
Chromek S. 01/01/2022 C/1/3
Chromik Agnieszka 10/02/2036 C/7/8
Chromik Franciszek 10/02/2036 C/7/8
Chromik Janina 01/01/2029 D/17/3
Chromik Jolanta 01/01/2029 D/17/3
Chromik Tadeusz 01/01/2029 D/17/3
Chruszcz Marian 05/12/2020 B/18/10
Chruszcz Stanisław 05/12/2020 B/18/10
Chruszcz Zofia 05/12/2020 B/18/10
Chrystiamus Fryderyk 20/12/2022 B/14/6
Chrystianus Julianna 20/12/2022 B/14/6
Chrząstek Jolanta 25/03/2022 A/2/16
Chwastek Leszek 01/01/2034 D/5/12
Chwistek Franciszka 01/01/2028 A/5/4
Chwistek Helena 01/01/2034 D/5/12
Chwistek Józef 01/01/2028 A/5/4
Chwistek Roman 01/01/2034 D/5/12
Chwistek Władysław 01/01/2034 D/5/12
Chybidziura Anna 08/02/2037 D/21/3
Chybidziura Józef 08/02/2037 D/21/3
Ciaciura Bronisław 01/01/2014 D/7/13
Ciapka Franciszek 14/02/2039 D/50/3
Ciapka Genowefa 01/01/2033 D/50/2
Ciapka Helena 14/02/2039 D/50/3
Ciechanowska Amalia 28/01/2020 B/3/1
Ciechanowska Irena 28/01/2020 B/3/1
Ciechanowski Marian 28/01/2020 B/3/1
Ciemała Antoni 01/01/2003 D/28/33
Ciemała Antoni 22/07/2040 B/16/28
Ciemała Ewa 01/01/2022 A/3/13
Ciemała Helena 01/01/2022 A/3/13
Ciemała Helena 18/11/2030 D/27/25
Ciemała Jan 01/01/2022 A/3/13
Ciemała Jan 01/01/2021 A/1/18
Ciemała Joanna 01/01/2003 D/28/33
Ciemała Róża 21/10/2036 D/28/34
Cienciała Emilia 05/11/2022 C/24/18
Cienciała Franciszka 05/11/2022 C/24/18
Cieńciała Irena 01/01/2027 C/25/8
Ciesielczyk Maria 16/10/2028 D/25/15
Cieślar Agnieszka 01/01/2019 D/26/32
Cieślar Anna 01/01/2020 D/18/1
Cieślar Jan 01/01/2020 D/18/1
Cieślar Janina 16/01/2027 B/16/15
Cieślar Joanna 01/01/2026 B/8/2
Cieślar Mieczysław 01/01/2026 B/8/2
Cieślar Paweł 01/01/2019 D/26/32
Cieślar Urszula 18/07/2038 B/7/1
Cieślar Zuzanna 01/01/2029 D/26/29
Ciężkowski Adam 01/01/2021 C/26/8
Ciompa Hermina 19/02/2024 C/14/4
Ciompa Karol 19/02/2024 C/14/4
Ciszek Teresa 01/09/2039 A/4/7
Ciupek Ewa 01/01/2035 A/6/3
Ciupek Franciszka 01/01/2022 D/6/1
Ciupek Helena 01/01/2025 C/24/7
Ciupek Jan 01/01/2022 D/6/1
Ciupek Józef 05/12/2024 D/9/1-3
Ciupka Agnieszka 01/01/2030 A/14/12,13
Ciupka Rudolf 01/01/2030 A/14/12,13
Ciupka Wincenty 01/01/2027 D/45/4
Ciupka Władysław 01/01/2022 A/8/17
Copija Krystyna 27/02/2038 D/40/3
Copija Piotr 27/02/2038 D/40/3
Cyba Stefan 01/01/2026 B/17/11
Cyganek Renata 01/01/2019 D/6/4
Czaja Grażyna 08/09/2039 A/18/16
Czaja Władysław 08/09/2039 A/18/16
Czakon Antoni 22/09/2024 A/7/9
Czakon Antonina 22/09/2024 A/7/9
Czakon Franciszek 01/01/2031 D/26/12
Czakon Franciszek 01/01/2031 C/3/4
Czakon Franciszka 01/01/2022 A/7/18
Czakon Helena 01/01/2031 C/3/4
Czakon Ludwik 01/01/2022 A/7/18
Czakon Małgorzata 01/01/2022 A/7/18
Czapla Helena 29/06/2025 A/4/17
Czapla Józef 29/06/2025 A/4/17
Czaputa Jan 01/01/2027 D/22/1
Czaputa Józef 01/01/2033 C/25/3
Czaputa Karol 10/05/2036 B/1/17
Czaputa Karol 10/05/2036 B/1/17
Czaputa Małgorzata 10/05/2036 B/1/17
Czaus Czesław 29/06/2021 D/26/4
Czaus Grzegorz 01/01/2029 C/17/7
Czaus Józef 01/01/2029 C/17/7
Czaus Maria 01/01/2029 C/17/7
Czech Bronisław 27/01/2039 A/16/15
Czech Helena 27/01/2039 A/16/15
Czech Helena 06/06/2039 A/16/8
Czempiel Weronika 01/01/2025 D/37/13
Czerch Dominik 01/01/2024 A/3/3
Czerch Helena 01/01/2024 A/3/3
Czernek Helena 01/01/2022 B/18/13
Czernek Karol 01/01/2022 B/18/13
Czernek Tadeusz 01/01/2022 B/18/13
Czerwińska Helena 01/01/2022 B/17/33
Czerwińska Joanna 01/01/2032 C/25/5
Czerwiński Piotr 01/01/2022 B/17/33
Czmiel Zbigniew 11/08/2020 C/12/2
Czupryna Jan 01/01/2028 C/21/1
Czupryna Mateusz 01/01/2028 C/21/1
Czupryna Matylda 01/01/2028 C/21/1
Czupryna Piotr 01/01/2028 C/21/1
Czylok Amelia 01/01/2025 B/17/19
Czylok Andrzej 01/01/2031 D/53/2
Czylok Franciszek 01/01/2021 A/14/19
Czylok Karol 13/08/2019 C/25/16
Czylok Magdalena 01/01/2026 D/30/11
Czylok Maria 13/08/2019 C/25/16
Czylok Marta 01/01/2021 A/14/19
Czyż Agata 01/01/2027 B/12/17
Czyż Anna 01/01/2024 C/11/6
Czyż Czesław 01/01/2023 D/14/2
Czyż Czesław 04/04/2022 D/9/8
Czyż Elżbieta 14/10/2038 D/26/23
Czyż Jacek 25/03/2021 D/30/1
Czyż Józef 01/01/2024 B/2/2
Czyż Justyna 25/03/2021 D/30/1
Czyż Karol 01/01/2024 C/11/6
Czyż Kazimierz 04/04/2022 D/9/8
Czyż Maria 01/01/2030 C/13/8
Czyż Maria 18/07/2036 C/25/4/2
Czyż Marta 18/07/2038 B/7/1
Czyż Rozalia 01/01/2024 B/2/2
Czyż Stanisław 18/07/2038 B/7/1
Czyż Władysław 01/01/2030 C/13/8
Ćwiękała Albin 01/01/2035 B/4/4
Ćwiękała Bronisława 01/01/2035 B/4/4
Ćwiękała Stanisław 01/01/2035 B/4/4
D - E - F
Imię i nazwisko Rezerwacja Miejsce
Danel Janusz 15/11/2036 B/1/8
Danel Piotr 01/01/2029 B/4/8
Danel Stanisława 01/01/2020 B/8/27
Daniel Marian 01/01/2020 B/4/10
Danielczyk Bronisław 04/04/2038 B/11/3
Danielczyk Kazimierz 04/04/2038 B/11/3
Dańska Danuta 01/01/2033 C/23/19
Dańska Matylda 01/01/2033 C/23/19
Dański Franciszek 01/01/2033 C/23/19
Dański Józef 01/01/2033 C/23/19
Dański Karol 01/01/2023 C/25/1
Dawicki Witold 23/11/2035 D/9/6
Dawidczak Anna 01/01/2050 A/14/14
Dąbrowski Czesław 01/01/2030 C/22/1
Dędya Agata 01/01/2034 D/40/4
Dędys Piotr 01/01/2021 D/3/6-8
Dędys Stanisław 01/01/2021 D/3/6-8
Diamand Gertruda 17/02/2037 A/16/10
Diamand Stanisław 17/02/2037 A/16/10
Długokęcki Jerzy 07/05/2028 D/10/10
Długołęcki Grzegorz 01/01/2024 D/40/16
Dobija Helena 01/01/2035 A/6/3
Dobija Walerian 01/01/2035 A/6/3
Dobrucka Janina 01/01/2027 B/8/13,14
Domagała Anna 02/07/2022 D/5/1
Domagała Feliks 02/07/2022 D/5/1
Domagała Ryszard 01/07/2028 D/25/33
Domagała Wanda 01/07/2028 D/25/33
Domiter Emmanuela 02/12/2038 D/26/24
Domiter Tadeusz 02/12/2038 D/26/24
Doner A 01/01/2025 B/4/2
Doner H 01/01/2025 B/4/2
Drabina Elżbieta 22/04/2026 A/17/1
Drabina Franciszek 06/12/2037 A/1/16
Drabina Franciszek 22/04/2026 A/17/1
Drabina Franciszek 01/01/2028 A/1/17
Drabina Helena 06/12/2037 A/1/16
Drabina Jan 22/04/2026 A/17/1
Drabina Michalina 01/01/2028 A/1/17
Drabina Wiktor 06/12/2037 A/1/16
Drąg Kamil 09/01/2037 B/7/23
Drewniany Karolina 12/03/2025 A/6/18
Drewniany Marian 12/03/2025 A/6/18
Dręczewska Barbara 24/04/2039 D/37/6
Dręczewski Sławomir 02/12/2039 D/37/10
Drobek Józef 13/02/2026 D/7/10,11
Drobek Stefania 13/02/2026 D/7/10,11
Drobik Agata 01/01/2030 B/15/31
Drobik Jan 01/01/2021 C/25/11
Drobik Józef 01/01/2030 B/15/31
Drobik Maria 01/01/2021 C/25/11
Drogowski Kazimierz 30/01/2034 B/3/11
Drożdż Genowefa 13/02/2040 C/22/13
Drożdż Tadeusz 13/02/2040 C/22/13
Dróżdż Andrzej 27/09/2037 D/28/6,7
Dróżdż Andrzej 08/03/2026 B/16/23
Dróżdż Emilia 27/09/2037 D/28/6,7
Dróżdż Ewa 27/09/2037 D/28/6,7
Dróżdż Franciszek 27/09/2037 D/28/6,7
Dróżdż Helena 08/03/2026 B/16/23
Dróżdż Helena 27/09/2037 D/28/6,7
Dróżdż Karol 08/03/2026 B/16/23
Duc Alojzy 01/01/2033 A/4/16
Duc Joanna 01/01/2033 A/4/16
Duc Karol 01/01/2033 A/4/16
Duda Anna 01/01/2020 D/31/5
Duda Anna 01/01/2030 D/28/10
Duda Barbara 01/01/2020 D/1/16
Duda Edward 01/01/2024 D/27/26A
Duda Gertruda 10/02/2020 B/8/3
Duda Jan 10/02/2020 B/8/3
Duda Jan 01/01/2030 D/28/10
Duda Janina 01/01/2021 D/26/3
Duda Józef 01/01/2021 D/26/3
Duda Józef 01/01/2020 D/1/16
Duda Maria 01/01/2024 D/27/26A
Duda Tadeusz 01/01/2030 D/28/10
Duda Weronika 01/01/2014 B/3/12
Duda Władysław 01/01/2021 D/26/3
Duda Zofia 28/09/2035 D/27/27
Dudek Felicjan 18/07/2039 A/2/2
Dudek Krystyna 18/07/2039 A/2/2
Dudek Wojciech 01/01/2024 D/37/4
Dudzik Estera 10/05/2038 D/33/12
Duraj Bartłomiej 27/02/2038 B/6/2
Duraj Lucyna 27/02/2038 B/6/2
Dutka Czesława 01/01/2023 D/13/3
Dutka Tobiasz 01/01/2017 D/29/4
Dutka Tomasz 01/01/2023 D/13/3
Dwojak Jan 11/01/2025 B/13/4
Dworak Balbina 10/12/2021 D/25/36
Dworak Rozalia 10/12/2021 D/25/36
Dworok Adam 10/12/2021 D/25/20
Dworok Władysław 10/12/2021 D/25/20
Dybicz Adela 01/01/2020 B/14/27
Dybicz Mieczysław 01/01/2020 B/14/27
Dyna Czesław 27/01/2029 B/2/8
Dyna Jolanta 27/01/2029 B/2/8
Dziadek Helena 01/01/2020 D/9/4
Dziasek Antoni 17/09/2039 B/7/4
Dziasek Władysław 22/04/2038 B/16/6
Dzida Eugeniusz 07/02/2038 B/18/17
Dzida Maria 06/03/2020 C/24/6
Dziedzic Bronisław 01/01/2031 D/28/15A
Dziedzic Józefa 01/01/2031 D/28/15A
Dziendziel Roman 01/01/2022 D/10/12
Dziendziel Rudolf 01/01/2021 B/5/1
Dziendziel Zofia 01/01/2021 B/5/1
Dziki Roman 10/12/2025 A/11/5
Effenberger Alfred 12/12/2038 B/14/29
Effenberger Stanisława 12/12/2038 B/14/29
Ejsmont Lidia 18/08/2035 D/40/6
Ernest Grzegorz 21/07/2039 D/40/1
Fabian Zofia 25/03/2028 C/13/9
Fajer Józefa 01/01/2026 B/13/16
Fajer Zofia 01/01/2026 B/13/16
Fajkier Florian 17/11/2024 C/17/5
Fajkier Franciszka 01/01/2034 D/11/2
Fajkier Helena 01/01/2034 D/11/2
Fajkier Józef 30/03/2023 D/12/11
Fajkier Józef 01/01/2034 D/11/2
Fajkier Karol 01/01/2034 D/11/2
Fajkier Rudolf 01/01/2031 D/2/1
Fajkier Stefania 17/11/2024 C/17/5
Fajkier Weronika 01/01/2031 D/2/1
Faranda Emilia 01/01/2033 D/3/12A
Faranda Rinaldo 01/01/2033 D/3/12A
Farek Emilia 18/10/2022 A/11/7
Faruga Adela 25/02/2019 A/6/2
Faruga Anna 01/01/2013 B/11/9A
Faruga Henryk 25/02/2020 D/24/30
Faruga Oskar 03/01/2023 A/3/15
Faruga Paulina 03/01/2023 A/3/15
Fąfrowicz Maria 01/01/2032 D/28/25
Fąfrowicz Stanisław 01/01/2032 D/28/25
Ferdyn Piotr 01/01/2027 D/23/1
Ferfecka Magda 01/01/2026 D/32/3
Ferfecka Magdalena 01/01/2027 D/45/4
Ferfecki Bolesław 01/01/2034 C/4/10
Ferfecki Jan 05/08/2022 B/8/22
Ferfecki Robert 01/01/2022 D/4/1,2
Fiałkowska Władysława 01/01/2027 B/15/16
Fiedor Stanisław 18/11/2026 B/15/30
Filipek Jan 28/04/2040 D/3/1,2
Filipek Marta 28/04/2040 D/3/1,2
Firlajczyk Klaudiusz 21/03/2036 D/34/3
Firuzek Franciszka 22/07/2039 A/11/6
Foltyn Albert 29/04/2021 D/28/17
Foltyn Elżbieta 01/01/2021 C/24/22
Foltyn Karol 01/01/2021 C/24/22
Foltyn Zofia 12/03/2035 C/16/8
Folwarczny Anna 12/11/2038 D/24/13
Folwarczny Antoni 01/01/2022 D/26/18
Folwarczny Bronisława 12/11/2038 D/24/13
Folwarczny Ernest 04/05/2030 B/16/31
Folwarczny Helena 12/11/2038 D/24/13
Folwarczny Izydor 30/08/2022 D/24/12
Folwarczny Jan 15/02/2035 A/18/20
Folwarczny Jerzy 12/11/2038 D/24/13
Folwarczny Karol 01/01/2040 B/14/14
Folwarczny Ludwik 12/11/2038 D/24/13
Folwarczny Roman 05/05/2039 B/17/30
Folwarczny Teresa 01/01/2040 B/14/14
Folwarczny Wanda 01/01/2040 B/14/14
Folwarczny Zofia 30/08/2022 D/24/12
Folwarczny Zofia 01/01/2022 D/26/18
Franek Anna 01/01/2033 B/17/22
Franek Antonina 01/01/2035 B/12/5
Franek Franciszek 01/01/2035 B/12/5
Franek Gertruda 01/01/2026 B/9/5
Franek Grzegorz 01/01/2031 A/3/1
Franek Henryk 01/01/2026 B/9/5
Franek Henryk 01/01/2033 B/17/22
Franek Krystyna 01/01/2016 B/17/2
Franek Mikołaj 03/10/2026 D/36/7
Frech Ferdynand 03/10/2039 D/25/25
Frenzel Helena 01/01/2025 C/21/8
Frenzel Maria 01/01/2025 C/21/8
Frenzel Rudolf 01/01/2025 C/21/8
Frenzel Stanisław 01/01/2025 C/21/8
Frenzel Wiktor 01/01/2025 C/21/8
Frydrychowska Aleksandra 15/03/2019 B/1/7
Frydrychowska Maria 15/03/2019 B/1/7
Frydrychowska Marta 01/01/2017 A/15/8
Frydrychowski Fabian 12/10/2037 D/36/5
Frydrychowski Joanna 15/03/2019 B/1/7
Frydrychowski Mieczysław 15/03/2019 B/1/7
Frydrychowski Mieczysław 15/03/2019 B/1/7
Frydrychowski Stanisław 01/01/2017 A/15/8
Frydrychowski Tadeusz 15/03/2019 B/1/7
Fudali Janina 01/01/2029 D/55/9
Furyk Michalina 01/01/2023 C/24/17
G
Imię i nazwisko Rezerwacja Miejsce
Gabryś Gustaw 01/01/2032 B/18/42
Gabzdyl Franciszek 01/01/2051 B/18/25,26
Gabzdyl Genowefa 27/01/2039 A/16/15
Gabzdyl Leopoldyna 01/01/2051 B/18/25,26
Gabzdyl Władysław 01/01/2051 B/18/25,26
Gabzdyl-Poloczek Alicja 01/01/2051 B/18/25,26
Galas Peregrina   B/1/2
Galeja Bolesław 23/11/2021 D/28/27
Galeja Janina 23/11/2021 D/28/27
Gałęziowska Janina 05/10/2039 B/9/6
Gałęziowski Mieczysław 16/11/2028 D/25/32
Gałęziowski Wiesław 06/10/2032 B/9/6
Gamrot Maria 01/01/2021 B/18/23
Gańciarczyk Erwin 01/01/2031 A/4/7A
Gańciarczyk Franciszka 01/01/2031 A/4/7A
Gardas Edward 24/06/2039 D/28/3
Gardas Olga 24/06/2039 D/28/3
Gaszczyk Edward 27/06/2027 D/46/5,6
Gaszczyk Róża 27/06/2027 D/46/5,6
Gaś Eugeniusz 01/01/2024 B/18/7
Gaś Janina 01/01/2024 B/18/7
Gaś Karol 01/01/2024 B/18/7
Gaweł Monika 17/03/2025 A/11/9
Gaweł Sylwia 17/03/2025 A/11/9
Gawlas Emilia 10/06/2017 A/10/5
Gawlas Franciszek 12/11/2022 B/11/16
Gawlas Helena 01/01/2030 A/6/22
Gawlas Regina 12/11/2022 B/11/16
Gawliczek Grzegorz 22/02/2026 D/34/10
Gazur Dominika 01/01/2021 B/11/22
Gąsowski Mieczysław 01/01/2032 B/18/43
Geier Emilia 01/01/2021 C/22/12
Geier Rudolf 01/01/2021 C/22/12
Gembal Danuta 04/05/2040 C/24/1
Gembal Edward 04/05/2040 C/24/1
Gembal Edward 04/05/2040 C/24/1
Gembal Franciszek 01/01/2032 C/24/13
Gembal Helena 01/01/2032 C/24/13
Gembal Helena 04/05/2040 C/24/1
Gembal Karol 01/01/2032 C/24/13
Gembal Stanisław 04/05/2040 C/24/1
Gembal Waleria 04/05/2040 C/24/1
Gembala Józef 04/01/2027 C/17/2
Giel Edward 10/02/2021 B/10/4
Giemza Anna 01/01/2025 D/1/1
Giemza Antoni 01/01/2025 D/1/1
Giemza Piotr 13/07/2019 D/25/31
Gierczyński Irena 01/01/2030 B/15/3
Gierczyński Kazimierz 01/01/2030 B/15/3
Gierczyński Robert 29/03/2030 B/15/1
Gieronim Irena 01/01/2051 B/18/25,26
Gil Anna 01/01/2020 A/6/14
Gil Bolesław 15/04/2033 B/9/15
Girdwojn Karol 01/01/2035 D/8/1
Girdwojn Krystyna 04/05/2040 B/9/16
Girdwojn Tatiana 29/05/2039 D/14/9
Glajc Karol 31/07/2028 A/1/4
Glajc Maria 31/07/2028 A/1/4
Glet Anna 22/05/2035 C/3/1
Glet Paweł 22/05/2035 C/3/1
Glet Stefania 01/01/2029 D/24/42
Głąb Zofia 05/06/2037 B/13/13
Głombek Eugeniusz 01/01/2033 D/3/12B
Głombek Helena 01/01/2033 D/3/12B
Głowacz Elżbieta 01/01/1986 D/18/4
Głuszek Bolesław 01/01/2021 D/1/5
Głuszek Emilia 01/01/2022 C/24/19
Głuszek Jadwiga 01/01/2022 C/24/19
Głuszek Józef 01/01/2022 C/24/19
Głuszek Piotr 01/01/2021 D/1/5
Głuszek Stanisław 18/07/2038 B/7/1
Głuszek Wanda 01/01/2021 D/1/5
Głuszek Władysław 01/01/2054 C/24/20
Gociek Agnieszka 12/11/2035 D/2/6
Gociek Józef 12/11/2035 D/2/6
Goj Weronika 15/02/2022 C/4/4
Gojtka Irena 25/11/2039 C/12/11
Gojtka Krystyna 22/01/2040 D/8/2
Gojtka Rudolf 01/01/2013 D/26/8
Gojtka Rudolf 01/01/2013 D/26/8
Gojtka Ryszard 22/01/2040 D/8/2
Gojtka Wanda 01/01/2013 D/26/8
Gojtka Zofia 01/01/2013 D/26/8
Gola Grzegorz 01/01/2027 B/1/3
Gola Józef 01/01/2027 B/1/3
Gola Józef 01/01/2027 B/1/3
Gola Krystyna 01/01/2027 B/1/3
Gola Przemysław 01/01/2027 B/1/3
Goliasz Stanisław 02/11/2020 C/14/8
Gołąb Wanda 22/07/2040 B/16/28
Gołąbek Gertruda 15/08/2039 C/6/7
Gołąbek Józef 15/08/2039 C/6/7
Gołębiowska Emilia 20/11/2025 D/25/9
Gołębiowski Jan 20/11/2025 D/25/9
Gołębiowski Kazimierz 02/02/2022 B/3/5
Gołębska Marta 10/03/2040 D/33/7
Gołka Roman 24/04/2039 B/7/3
Gołka Stefania 24/04/2039 B/7/3
Gołuch Jolanta 01/01/2031 C/20/1
Gołyszny Edward 18/02/2025 B/2/9
Gołyszny Maria 01/08/2039 B/17/6
Gołyszny Monika 01/08/2039 B/17/6
Gołyszny Paulina 18/02/2025 B/2/9
Gonek Alicja 04/02/2030 C/23/12
Gonek Jarosław 04/02/2030 C/23/12
Gorgosz Krystyna 01/01/2035 C/23/1
Gorgosz N 01/01/2024 A/14/26
Gorgosz Krystyna 22/08/2029 B/13/5A
Goryczka Eugenia 29/06/2037 D/8/9,10
Goryczka Tadeusz 29/06/2037 D/8/9,10
Goszgosz Helena 08/12/2026 A/1/5
Górecka Łucja 27/06/2035 D/24/22
Górecki Jan 16/10/2028 D/1/15
Górecki Kornel 01/01/2034 D/32/8
Górniak Karol 27/02/2038 B/6/2
Górniak Karol 07/10/2039 A/5/15
Górniak Krystyna 28/12/2035 B/9/13
Górniak Magdalena 07/10/2039 A/5/15
Górniak Matylda 07/10/2039 A/5/15
Górniak N 01/01/2019 D/6/4
Górniak Stanisław 07/10/2039 A/5/15
Górniak Stefan 28/12/2035 B/9/13
Górniak Tadeusz 22/06/2037 B/12/1
Górniok Maria 17/03/2025 A/11/9
Górny Franciszek 01/01/2025 B/2/3
Górny Jan 01/01/2025 B/2/3
Górny Jan 01/01/2025 B/2/3
Górny Marian 01/01/2034 D/25/26
Górny Zofia 01/01/2025 B/2/3
Górski Józef 01/01/2029 D/24/38
Górski Piotr 11/09/2029 D/12/3
Grabowski Marian 29/11/2039 C/8/5
Grabowski Piotr 01/01/2021 C/8/1
Greń Alojzja 14/06/2026 A/18/11
Greń Czesław 17/11/2036 D/26/7A
Greń Franciszek 29/12/2022 D/11/6
Greń Franciszka 29/12/2022 D/11/6
Greń Jadwiga 19/11/2028 B/15/9
Greń Jan 15/04/2039 D/26/33
Greń Julia 17/11/2036 D/26/7A
Greń Władysław 19/11/2028 B/15/9
Groborz Gertruda 01/01/2027 A/8/8
Groborz Wilhelm 01/01/2027 A/8/8
Grosman Joanna 06/05/2022 D/4/8
Gruba Maria 17/02/2037 C/9/5
Gruba Marian 17/02/2037 C/9/5
Gruda Adam 28/12/2035 B/9/13
Gruszczyk Emilia 01/01/2022 B/3/16
Gruszczyk Jerzy 01/01/2032 D/13/7
Gruszczyk Józef 18/03/2024 A/5/17
Gruszczyk Józef 06/06/2039 A/16/8
Gruszczyk Julia 01/01/2024 A/5/8
Gruszczyk Karol 01/01/2022 B/11/5
Gruszczyk Maria 01/01/2022 B/11/5
Gruszczyński Marian 01/01/2035 C/22/14
Gruszka Antoni 05/11/2035 A/10/7
Gruszka Grzegorz 01/01/2020 D/39/3
Gruszka Halina 05/11/2035 A/10/7
Gruszka Karol 01/01/2019 B/15/33
Gruszka Ludwik 05/11/2035 A/10/7
Gruszka Małgorzata 05/11/2035 A/10/7
Gruszka Marianna 01/01/2022 B/6/1
Gruszka Stanisław 01/01/2022 B/6/1
Gryca Genowefa 01/01/2028 B/12/19
Gryca Józef 01/01/2028 B/12/19
Grycz Danuta 16/07/2022 A/9/3
Grycz Karol 16/07/2022 A/9/3
Gryglewicz - Oberc Anna 14/03/2018 B/8/4
Gryglewicz Helena 01/01/2021 B/7/7
Gryglewicz Mikołaj 01/01/2021 B/7/7
Grzebielec Helena 01/01/2025 A/16/7
Grzebielec Józef 01/01/2025 A/16/7
Grzebielec Józef 01/02/2021 B/17/8
Grzebielec Stefania 01/02/2021 B/17/8
Grzechowiak Anna 24/09/2023 B/9/23
Grzegorzek Bronisława 01/01/2024 C/26/3
Grzegorzek Franciszka 01/01/2032 D/18/5
Grzegorzek Jolanta 01/03/2025 D/11/5
Grzegorzek Maria 01/01/2032 D/18/5
Grzegorzek Stanisław 01/01/1998 D/17/6
Grzyb Adam 30/03/2022 A/15/17
Grzyb Helena 30/03/2022 A/15/17
Grzyb Władysław 30/03/2022 A/15/17
Grzybek Franciszek 13/03/2039 C/2/1,2
Grzybek Józef 01/01/2029 A/3/6
Grzybek Leopold 15/03/2028 D/6/2
Grzybek Luiza 01/01/2029 A/3/6
Gutan Antoni 05/09/2021 A/14/6
Gutan Maria 05/09/2021 A/14/6
Gwizdak Antoni 01/01/2029 D/1/4
Gwizdak Maria 01/01/2029 D/1/4
Gwizdak Władysław 01/01/2029 D/1/4
Gwizdoń Franciszek 01/01/2015 B/16/1
Gwizdoń Maria 01/01/2015 B/16/1
Gzik Weronika 01/01/2026 B/10/5
H
Imię i nazwisko Rezerwacja Miejsce
Haberta Michał 01/01/2024 D/29/3
Hacuś Helena 01/01/2019 B/15/26
Hadała Józef 01/01/2034 B/11/8
Hadała Maria 01/01/2034 B/11/8
Hajder Zofia 07/03/2021 B/18/14
Hajek Antoni 01/01/2035 D/8/1
Hajek Helena 29/05/2039 D/14/9
Halama Janina 01/01/2025 C/24/21
Halama Karol 01/01/2025 C/24/21
Halej Emilia 12/11/2035 D/2/6
Halej Jan 12/11/2035 D/2/6
Halej Tadeusz 12/11/2035 D/2/6
Haltof Jan 01/01/2032 D/25/14
Haltof Jarosław 01/01/1985 D/37/3
Haltof Julia 13/11/2039 D/2/8
Hałgas Eugeniusz 01/01/2020 D/25/18
Hałgas Krystyna 03/12/2037 B/6/7
Hałgas Maria 01/01/2020 D/25/18
Handzel Wiktor 01/01/2021 B/7/8
Handzlik Leopold 01/01/2017 B/17/5
Handzlik Maria 01/01/2017 B/17/5
Harańczyk Teofil 01/01/2035 B/12/5
Harańczyk Wanda 01/01/2035 B/12/5
Hatała Leopold 01/01/2030 D/47/4
Hatała Stefania 01/01/2030 D/47/4
Hatłas Edward 03/03/2036 A/3/2
Hatłas Edward 01/01/2031 A/3/1
Hatłas Elżbieta 01/01/2023 A/16/1
Hatłas Helena 03/03/2036 A/3/2
Hatłas Jan 01/01/2023 A/16/1
Hatłas Karol 01/01/2023 A/16/1
Hatłas Karol 03/03/2036 A/3/2
Hatłas Leopoldyna 01/01/2023 A/16/1
Hatłas Maksymilian 01/01/2023 A/16/1
Hatłas Maria 03/03/2036 A/3/2
Hatłas Stefania 15/10/2021 B/18/19
Hatłas Władysław 15/10/2021 B/18/19
Hawro Jan 01/01/2031 D/6/6
Hawro Janina 01/01/2031 D/6/6
Heczko Agnieszka 01/01/2021 C/10/11
Heczko Anna 01/01/2028 A/8/13
Heczko Anna 25/03/2028 C/13/9
Heczko Dominik 01/01/2028 A/8/13
Heczko Emilia 17/09/2038 C/3/3
Heczko Filip 01/01/2022 A/16/16
Heczko Franciszek 17/09/2038 C/3/3
Heczko Helena 08/06/2026 B/13/25
Heczko Helena 15/02/2030 C/3/5
Heczko Izydor 01/01/2021 C/10/11
Heczko Jan 15/02/2030 C/3/5
Heczko Jan 27/06/2035 D/24/22
Heczko Janina 01/01/2020 A/13/1
Heczko Józef 01/01/2022 A/16/16
Heczko Józef 01/01/2028 D/12/5
Heczko Józefa 01/01/2031 A/4/3
Heczko Karol 08/06/2026 B/13/25
Heczko Karol 01/01/2031 A/4/3
Heczko Kazimierz 01/01/2029 A/13/2
Heczko Łukasz 01/01/2018 D/27/15
Heczko Maria 01/01/2028 D/12/5
Heczko Otton 18/03/2024 A/5/17
Heczko Paweł 01/01/2022 A/16/16
Heczko Piotr 01/01/2029 A/13/2
Heczko Stefan 01/01/2020 A/13/1
Heczko Urszula 01/01/2022 A/16/16
Heczko Wiktor 01/01/2024 D/28/20
Heczko Władysław 01/01/2025 D/2/10
Heczko Zofia 01/01/2021 A/4/1
Heczko- Niemiec Ewa 27/06/2035 D/24/22
Heinrich Andrzej 23/02/2025 C/21/6
Heinrich Paulina 23/02/2025 C/21/6
Hennenko Danuta 29/11/2038 B/16/27
Hennenko Władysław 29/11/2038 B/16/27
Hennenko Władysława 29/11/2038 B/16/27
Herda Jan 08/03/2036 D/2/16
Herda Janina 08/03/2036 D/2/16
Herda Józef 01/01/2022 C/24/2
Herda Karol 01/01/2034 C/13/3
Herda Maria 01/01/2022 C/24/2
Herda Maria 01/01/2034 C/13/3
Hernik Józef 30/12/2024 C/23/10
Herok Alojzy 22/06/2037 B/12/1
Herok Anna 01/01/2025 B/10/7
Herok Elżbieta 02/03/2038 A/1/10a
Herok Helena 01/01/2025 D/1/1
Herok Helena 01/01/2009 D/27/13
Herok Henryk 01/01/2025 B/9/27
Herok Joanna 30/03/2039 A/1/10
Herok Józef 30/03/2039 A/1/10
Herok Józef 01/01/2029 B/13/3
Herok Ludwik 30/03/2039 A/1/10
Herok Maria 30/03/2039 A/1/10
Herok Maria 07/09/2037 B/12/1
Herok Maria 01/01/2029 B/13/3
Herzyk Jan 01/01/2030 B/6/4
Herzyk Janina 01/01/2030 B/6/4
Hluszczyk Marta 01/01/2021 B/9/26
Hobernik Wanda 01/01/2032 D/13/7
Hobik Bronisława 15/02/2020 C/2/6
Hobik Leon 15/02/2020 C/2/6
Hofman Jadwiga 01/01/2026 C/24/9
Holeksa Franciszka 08/03/2026 A/15/6
Holeksa Karol 28/04/2040 D/3/1,2
Holeksa Małgorzata 17/07/2039 D/39/14
Holeksa Maria 28/04/2040 D/3/1,2
Holisz Helena 24/03/2022 D/7/4
Horak Adolf 26/03/2038 B/3/4
Horek Eugenia 26/03/2038 B/3/4
Hubczyk Helena 01/01/2028 D/7/1
Hulbój Aniela 08/02/2023 B/13/8
Hulbój Helena 24/02/2023 A/7/15
Hulbój Helena 04/05/2025 B/13/28
Hulbój Jan 08/02/2023 B/13/8
Hulbój Wawrzyniec 24/02/2023 A/7/15
Hupert Marlena 01/01/2017 D/39/9
Husar Anna 09/05/2031 B/12/10
Husar Dariusz 01/01/1999 D/39/2
Husar Lidia 09/05/2031 B/12/10
Husar Paulina 15/04/2030 B/16/5
Husar Rafał 09/05/2031 B/12/10
Husar Rafał 01/01/2023 D/31/10
Husar Roman 01/01/2033 D/28/19
Husar Stanisław 16/11/2028 D/25/32
Hutyra Anna 31/12/2022 C/11/7
Hutyra Ludwik 31/12/2022 C/11/7
Hylińska Wanda 01/01/2026 D/21/1
Hyrnik Eugeniusz 02/07/2020 A/15/16
Hyrnik Franciszek 15/12/2030 A/15/20
Hyrnik Helena 15/12/2030 A/15/20
Hyrnik Marceli 15/12/2030 A/15/20
I - J
Imię i nazwisko Rezerwacja Miejsce
Inohowska Maria 18/04/2025 B/7/6
Iwankowski Leszek 01/01/2032 M/3/16
Iwanowski Julian 01/01/2021 C/4/10
Izdebski Stanisław 23/08/2037 J/9/10
Jabłonowska Barbara 01/01/2032 A/13/8A
Jabłoński Mirosław 01/01/2023 G/10/11
Jagielska Joanna 01/01/2032 A/10/6
Jagielska Maria 01/01/2028 E/13/2
Jagosz Janina 01/01/2022 L/1/6
Jakubiec Karol 01/01/2022 A/1/2
Jakubiec Tadeusz 01/01/2021 I/5/1
Jamnik Jarosław 01/01/1991 C/7/25
Jamrcz Maria  03/05/2040 C/1/2
Jamrcz Władysław 03/05/2040 C/1/2
Jamróz Krystyna 01/01/2032 M/3/18
Janas Józef 11/09/2027 D/5/1
Janasik Ludwik 01/01/2031 J/5/12
Janecki Czesław 01/01/2020 D/5/6
Janica Alojzy 01/01/2024 I/1/13
Janica Franciszka 01/01/2019 I/16/9
Janica Maria 01/01/2024 I/1/13
Janica Otton 01/01/2024 I/1/13
Janica Władysław 01/01/2019 I/16/9
Janicka Irena 25/10/2038 F/1/1
Janicka Jolanta 01/01/2030 F/2/4-9
Janicki Andrzej 01/01/2027 L/1/10A
Janicki Andrzej 01/01/2030 F/2/4-9
Janicki Aniela 25/10/2038 F/1/1
Janicki Antoni 25/10/2038 F/1/1
Janicki Franciszek 01/01/2030 F/2/4-9
Janicki Karol 25/10/2038 F/1/1
Janicki Maria 01/01/2030 F/2/4-9
Janicki Marta 25/10/2038 F/1/1
Janicki Piotr 23/03/2026 L/1/1
Janik Danuta 27/03/2037 M/1/16
Janik Emil 01/01/2022 H/11/4
Janik Emil 27/03/2037 M/1/16
Janik Franciszek 01/01/2003 I/6/14
Janik Helena 01/01/2022 H/11/4
Janik Paweł 01/01/2000 J/4/17
Janisa Ryszard 01/01/2034 M/5/13
Janiszewska Jolanta 01/01/2031 B/11/13A
Janota Agnieszka 02/03/2036 B/5/11
Janota Jan 02/03/2036 B/5/11
Janota Józef 03/10/2024 J/3/11
Janota Magdalena 21/10/2038 K/1/5
Janota Maria 02/03/2036 B/5/11
Janota Maria 21/10/2038 K/1/5
Janota Piotr 02/03/2036 B/5/11
Janota Stefania 03/10/2024 J/3/11
Jansik Anna 01/01/2031 J/5/12
Januszek Helena 01/01/2029 A/17/3
Jarco Anna 01/01/2023 J/1/13
Jarco Franciszek 01/01/2023 J/1/13
Jarco Józef 01/01/2023 J/1/13
Jarmakowski Zdzisław 09/01/2037 C/1/3
Jarmoszko Mieczysław 01/01/2032 M/3/10
Jarmoszko Tadeusz 25/10/2039 B/7/18
Jarmoszko Tomasz 01/01/1999 C/7/13
Jarońska Marianna 06/06/2036 F/16/15
Jaroński Edward 06/06/2036 F/16/15
Jasiak Andrzej 01/01/2032 H/7/10
Jasonek Tadeusz 28/02/2035 M/6/14
Jaszowski Władysław 01/12/2020 B/7/11-12
Jaworska Bożena 01/01/2027 I/16/11
Jaworska Emilia 25/08/2021 F/16/5
Jaworska Helena 01/01/2027 I/16/11
Jaworski Józef 01/01/2025 K/2/13
Jaworski Józef 01/01/2025 K/2/13
Jaworski Karol 01/01/2027 I/16/11
Jaworski Maria 01/01/2025 K/2/13
Jaworzyn Anna 26/09/2022 E/5/12
Jaworzyn Franciszek 16/08/2036 F/16/4
Jaworzyn Helena 16/08/2036 F/16/4
Jaworzyn Krystyna 16/08/2036 F/16/4
Jaworzyn Stanisław 16/08/2036 F/16/4
Jech Rudolf 01/01/2027 E/10/5
Jelinowski Henryk 01/01/2030 I/17/10
Jelinowski Maria 01/01/2030 I/17/10
Jeziorek Alojzja 01/01/2029 A/17/3
Jeziorek Stanisław 01/01/2029 A/17/3
Jędrysik Artur 28/05/2037 C/2/12
Jędrysik Barbara 01/01/2032 J/3/10
Jędrysik Stanisław 01/01/2034 J/5/4
Jochacy Tomasz 01/01/2028 H/5/10
Jonkisz Hermina 01/01/2033 H/10/2
Jonkisz Ludwik 01/01/2033 H/10/2
Jończy Józef 01/01/2017 I/6/4
Jończy Maria 01/01/2017 I/6/4
Jura Józef 23/07/2025 B/10/6
Jura Maria 23/07/2025 B/10/6
Juraszek Genowefa 01/01/2028 B/3/4-5
Juraszek Jerzy 01/01/2028 B/3/4-5
Juraszek Maria 01/01/2028 B/3/4-5
Juraszek Ryszard 01/01/2028 B/3/4-5
Jurczyński Aleksander 01/01/2025 A/16/8
Juroszek Franciszek 01/01/2033 A/1/8
Juroszek Irena 01/01/2033 A/1/8
K
Imię i nazwisko Rezerwacja Miejsce
Kabus Fryderyk 01/01/2024 B/12/7
Kabus Maria 01/01/2024 B/12/7
Kaczor Honorata 10/03/2039 C/13/7
Kaczor Jerzy 01/01/2018 A/7/2
Kaczor Maria 01/01/2026 C/15/8,9
Kadela Agnieszka 01/01/2025 C/24/15
Kadela Antoni 01/01/2030 C/15/2
Kadela Feliks 01/01/2025 C/24/15
Kadela Janina 25/02/2040 D/2/7
Kaiser Edward 01/01/2026 B/13/30
Kajsztura Jan 01/01/2028 D/24/11
Kajsztura Janina 01/01/2028 D/24/11
Kajzar Ewa 01/01/2021 D/27/16
Kajzar Helena 29/03/2036 B/13/5
Kajzar Józef 29/03/2036 B/13/5
Kajzar Paweł 29/03/2036 B/13/5
Kajzar Tadeusz 01/01/2028 C/23/2
Kajzar Zofia 29/03/2036 B/13/5
Kajzef Bronisława 01/01/2028 C/23/2
Kajzer Józef 01/01/2028 C/23/2
Kajzer Katarzyna 01/01/2032 D/31/3
Kalemba Bronisława 01/01/2033 B/14/2
Kalemba Krzysztof 01/01/2033 B/14/2
Kalemba Stanisław 01/01/2033 B/14/2
Kaleta Anna 01/01/2031 D/45/1,2
Kaleta Arkadiusz 01/01/2031 D/45/1,2
Kaleta Edward 01/01/2031 D/45/1,2
Kalfas Tomasz 01/01/2084 A/1/2
Kałaczkiewicz Marian 01/01/2022 B/8/17,18
Kałuża Alojzy 06/12/2019 A/15/11
Kałuża Edward 11/02/2040 C/20/2
Kałuża Emil 01/01/2028 A/18/19
Kałuża Franciszek 01/01/2027 B/17/12A
Kałuża Franciszka 06/12/2019 A/15/11
Kałuża Helena 01/01/2027 B/17/12A
Kałuża Helena 01/01/2028 A/18/19
Kałuża Jan 01/01/2024 D/16/6
Kałuża Karol 01/01/2024 D/16/6
Kałuża Maria 01/01/2024 D/16/6
Kania Andrzej 01/01/2030 D/27/24
Kania Antonina 01/01/2030 D/27/24
Kania Edward 01/01/2023 D/24/21
Kania Leokadia 17/02/2027 A/14/23
Kania Stefania 01/01/2025 C/8/8
Kania Tadeusz 01/01/2030 D/27/24
Kaniewska Janina 01/01/2021 A/4/1
Kaniewski Ryszard 01/01/2025 D/2/10
Kanik Anna 01/01/2023 B/18/8
Kanik Józef 08/04/2037 B/12/4A
Kanik Michał 01/01/2023 B/18/8
Kanik Stanisława 08/04/2037 B/12/4A
Kantor Ludwik 01/01/2020 D/31/1
Kantor Maria 01/01/2020 D/31/1
Karasek Alina   A/14/4
Karasek Erwin 12/11/2038 A/14/4
Karasek Franciszek 25/01/2036 B/18/6
Karasek Helena 25/01/2036 B/18/6
Karch A 01/01/2025 B/4/2
Karch Bronisława 01/01/2030 D/24/4
Karch I 01/01/2025 B/4/2
Karcz Marianna 16/03/2037 B/13/33
Karkoszka Irena 01/01/2008 A/9/7
Karkoszka Józef 01/01/2030 A/14/15
Kasper Franciszek 01/01/2033 B/4/7
Kasprzyca Jan 14/05/2035 A/5/19
Kasprzyca Maria 14/05/2035 A/5/19
Kasza Bogdan 01/01/2028 C/21/5
Kasza Elżbieta 01/01/2023 D/10/13
Kasza Jan 03/10/2036 B/18/24
Kasza Jerzy 13/03/2020 C/9/7
Kasza Joanna 03/10/2036 B/18/24
Kasza Juliusz 01/01/2023 D/10/13
Kaszok Emilia 01/01/2017 A/4/14
Kaszok Ludwik 01/01/2017 A/4/14
Kaszuba Albert 01/01/2031 B/2/6
Kaszuba Janina 01/01/2031 B/2/6
Kawulok Antoni 27/03/2040 B/2/10
Kawulok Emilia 27/03/2040 B/2/10
Kawulok Franciszek 01/01/2020 D/8/11
Kawulok Maria 01/01/2021 B/13/2
Kawulok Paweł 01/01/2021 B/13/2
Kawulok Władysław 16/07/2040 D/28/18
Każdoń Janina 01/01/2022 D/7/6
Kądzioła Andrzej 01/01/2022 D/4/7
Kempny Elżbieta 02/12/2022 A/6/5
Kempny Elżbieta 01/01/2034 C/8/3
Kempny Emilia 04/12/2020 C/11/2
Kempny Franciszek 01/01/2034 C/8/3
Kempny Jan 21/04/2032 A/18/18
Kempny Karol 21/04/2032 A/18/18
Kempny Rudolf 02/12/2022 A/6/5
Kempny Wiktor 04/12/2020 C/11/2
Kempny Zofia 21/04/2032 A/18/18
Kewesz Maria 01/01/2030 C/10/10
Kędzierska Maria 01/01/2022 C/7/7
Kędzierski Tadeusz 01/01/2022 C/7/7
Kędziołka Zbigniew 01/01/2034 A/3/19
Kędzior Alojzy 01/01/2027 C/25/6
Kędzior Emilia 01/01/2028 A/1/15
Kędzior Gertruda 01/01/2027 C/25/6
Kędzior Jerzy 01/01/2027 C/25/6
Kędzior Karol 01/01/2028 A/1/15
Kędzior Piotr 01/01/2026 D/53/1
Kędzior Teodor 24/09/2020 C/25/15
Kędzior Zofia 01/01/2027 C/25/6
Kidoń Adam 01/01/2033 D/33/2
Kidoń Alicja 03/10/2039 D/25/25
Kidoń Eugeniusz 03/10/2039 D/25/25
Kidoń Ewa 01/01/2033 D/33/2
Kidoń Zdzisław 01/01/2033 D/33/2
Kiecoń Cecylia 01/01/2019 D/27/28
Kiecoń Hermina 01/01/2021 D/26/25
Kiecoń Karol 01/01/2021 D/26/25
Kiecoń Ludwik 03/03/2020 D/16/3
Kiecoń Piotr 25/02/2021 D/7/14
Kiecoń Zuzanna 01/01/2019 D/26/11
Kiełbasa Anna 01/01/2022 D/30/3
Kiełbasa Józef 01/01/2053 B/1/14A
Kilian Stefania 01/01/2016 A/17/6
Kimla Barbara 17/11/2024 A/11/10
Kinach Włodzimierz 26/05/2039 A/14/2
Kirchner Harry 01/01/2012 B/18/3
Kirchner Marek 01/01/2012 B/18/3
Kirsz Stefan 01/01/2023 C/24/17
Kisiał Michał 01/01/2021 D/25/34
Kisiała Albina 01/01/2029 D/28/1
Kisiała Anna 01/01/2021 D/25/34
Kisiała Anna 01/01/2029 D/28/1
Kisiała Anna 15/03/2028 D/6/2
Kisiała Beata 01/01/2029 B/13/31
Kisiała Bolesław 01/01/2029 D/28/1
Kisiała Franciszek 01/01/2029 D/28/1
Kisiała Helena 05/08/2023 A/3/17
Kisiała Katarzyna 01/01/2025 D/17/4
Kisiała Paweł 15/03/2028 D/6/2
Kisiała Władysław 05/08/2023 A/3/17
Klaczak Jan 01/01/2016 A/1/1
Klaczak Piotr 01/01/2023 B/18/8
Klaczak Rozalia 01/01/2023 B/18/8
Klajmon Daniela 22/10/2038 D/24/26
Klajmon Franciszek 22/10/2038 D/24/26
Klajmon Jan 28/01/2023 B/18/5
Klajmon Karolina 28/01/2023 B/18/5
Klancznik Jan 05/05/2050 A/17/7
Klancznik Stefania 05/05/2050 A/17/7
Kleban Anna 28/02/2029 C/24/16A
Kleczyńska Magdalena 01/01/2013 D/10/2,3
Kleczyński Florian 01/01/2023 A/5/9
Klima Irena 01/01/2031 D/55/2
Klimek Jerzy 01/01/2031 B/16/19
Klimek Władysława 01/01/2031 B/16/19
Klimek Zuzanna 01/01/2031 B/16/19
Klimurczyk Emilia 15/02/2035 A/18/20
Klimurczyk Ferdynand 17/04/2040 C/18/5
Klimurczyk Józef 17/04/2040 C/18/5
Klimurczyk Marta 17/04/2040 C/18/5
Klimurczyk Teresa 17/04/2040 C/18/5
Kliś Jan 01/01/2021 D/14/8
Kloszek Maria 22/09/2035 B/18/28
Kluczykowski Piotr 01/01/2019 D/28/22
Klus Elżbieta 01/01/2030 B/14/5
Klus Jan 29/05/2029 B/11/21
Klus Romana 28/11/2038 A/8/10
Kluz Gertruda 03/11/2035 B/12/2
Kluz Zbigniew 03/11/2035 B/12/2
Kłek Józef 01/01/2035 B/14/32
Kłoda Jerzy 09/08/2026 B/1/9
Kłoda Maria 09/08/2026 B/1/9
Kłoda Władysław 09/08/2026 B/1/9
Kłopeć Stefania 28/06/2038 B/4/10
Kłósko Andrzej 12/01/2027 D/14/1
Kłósko Aniela 01/01/2029 D/55/8
Kłósko Anna 12/01/2027 D/14/1
Kłósko Franciszek 01/01/1997 B/15/19
Kłósko Helena 09/05/2031 B/12/10
Kłósko Jadwiga 01/01/1997 B/15/19
Kłósko Zuzanna 01/01/2031 D/2/1
Kmiecik Irena 27/05/2021 B/8/1
Kmiecik Jan 27/05/2021 B/8/1
Kobiela Anna 01/01/2034 A/14/3
Kobiela Bronisława 01/01/2033 C/22/7
Kobiela Helena 07/04/2039 B/4/1
Kobiela Jadwiga 29/11/2020 B/14/18
Kobiela Jerzy 01/01/2034 A/14/3
Kobiela Józef 07/04/2039 B/4/1
Kobiela Józef 17/02/2026 C/23/7
Kobiela Józef 01/01/2034 A/14/3
Kobiela Kamila 17/02/2026 C/23/7
Kobiela Konrad 01/01/2030 B/9/12
Kobiela Ludwik 29/11/2020 B/14/18
Kobiela Maria 01/01/2020 C/1/1
Kobiela Paweł 01/01/2020 C/1/1
Kocaj Estera 01/01/2023 A/17/9
Kocaj Maria 01/01/2023 A/17/9
Kocemba Jan 01/01/2022 B/18/32
Kocjan Henryk 24/09/2025 D/35/10
Kocoń Antoni 02/10/2037 B/17/15
Kocur Anna 16/02/2020 D/28/9
Kocur Helena 16/02/2020 D/28/9
Kocur Piotr 01/01/2084 A/1/2
Kocur Stanisław 16/02/2020 D/28/9
Koczur Grzegorz 01/01/2030 B/11/2
Koczur Jolanta 01/01/2030 B/11/2
Kohut Franciszek 15/04/2026 A/17/3
Kohut Helena 15/04/2026 A/17/3
Kohut Józef 01/01/2017 C/6/9
Kohut Maryla 15/04/2026 A/17/3
Kohut Weronika 01/01/2017 C/6/9
Kolarz Władysław 01/01/2034 C/24/14
Kolondra Józef 20/12/2024 B/18/27
Kolondra Marek 01/01/2030 A/6/22
Kolonko Emil 01/01/2034 C/4/10
Kolonko Erwin 11/02/2039 C/3/7
Kolonko Franciszek 22/04/2038 C/2/7
Kolonko Franciszka 11/02/2039 C/3/7
Kolonko Henryka 11/02/2039 C/3/7
Kolonko Janina 01/01/2034 C/4/10
Kolonko Karol 29/05/2035 C/5/6
Kołatek Danuta 01/01/2024 D/43/2
Kołodziejczyk Marian 28/04/2039 B/8/26
Kołodziejczyk Teresa 22/04/2038 C/2/7
Kołodziejczyk Zofia 01/01/2031 D/26/12
Komendera Anna 01/01/2028 B/17/3
Komendera Józef 01/01/2028 B/17/3
Komendera Maria 01/01/2028 B/17/3
Komornik Maria 08/09/2037 B/12/1a
Kondas Władysław 03/02/2037 C/8/7
Konderla Jan 23/05/2024 B/9/2
Konderla Józef 23/05/2024 B/9/2
Konderla Maria 23/05/2024 B/9/2
Kondziołka Leokadia 26/09/2039 B/20/0
Konieczny Anna 17/02/2038 A/8/16
Konieczny Antoni 17/02/2038 A/8/16
Konieczny Jan 01/01/2028 B/8/30
Konieczny Piotr 17/02/2038 A/8/16
Konopka Edward 01/01/2018 B/11/9
Konopko Bronisław 09/03/2020 B/4/3
Konopko Helena 09/03/2020 B/4/3
Kopalczyk Marta 01/01/2023 C/23/6
Kopciuch Władysław 24/10/2023 B/16/25
Kosińska Danuta 01/01/2020 D/7/8
Kosiński Michał 01/01/2020 D/7/8
Kostecki Janusz 01/01/2021 D/47/1
Kostka Andrzej 18/02/2020 B/15/21A
Kostka Jan 18/02/2020 B/15/21A
Kostka Teofil 08/03/2026 B/16/23
Kostrzewska Barbara 10/06/2038 B/4/17
Kościerzyńska Bronisława 01/01/2012 B/2/7
Kościerzyńska Maria 30/10/2035 D/2/5
Kościerzyński Alojzy 01/01/2012 B/2/7
Kościerzyński Bolesław 30/10/2035 D/2/5
Kotajny Agnieszka 01/01/2012 C/23/14
Kotajny Elżbieta 01/01/2012 C/23/14
Kotajny Franciszek 01/01/2012 C/23/14
Kotajny Franciszek 01/01/2012 C/23/14
Kotajny Jan 01/01/2012 C/23/14
Kotajny Marianna 01/01/2012 C/23/14
Koterba Janusz 01/01/2030 A/9/14
Kott Olaf 01/01/2034 C/8/3
Kotvasik Honorata 01/01/2018 A/10/8
Kowala Alojzja 01/01/2025 D/21/2
Kowala Alojzy 01/01/2030 B/11/2
Kowala Władysław 01/01/2030 B/11/2
Kowalczyk Bogdan 13/12/2020 C/23/3
Kowalczyk Bronisław 01/01/2033 D/19/7
Kowalczyk Joanna 01/01/2020 A/17/5
Kowalczyk Kamil 13/05/2026 D/32/13
Kowalczyk Karol 23/11/2036 C/16/7
Kowalczyk Kinga 13/05/2026 D/32/13
Kowalczyk Maria 01/01/2027 C/18/6
Kowalczyk Tadeusz 02/07/2020 A/15/16
Kowalczyk Waleria 23/11/2036 C/16/7
Kowalik Julian 01/01/2025 B/17/13
Kowalik Karolina 01/01/2025 B/17/13
Kowalski Jerzy 01/01/2032 B/9/1
Kowalski Stanisław 01/01/2059 B/9/9,10
Kowol Selma 01/01/2022 A/3/5
Kowol Stefan 01/01/2022 A/3/5
Kozdęba Anna 01/01/2024 C/14/5
Kozieł Apolonia 01/01/2021 B/13/18
Kozieł Bolesław 01/01/2021 B/13/18
Kozieł Bronisława 01/01/2021 B/13/18
Kozieł Edward 01/01/2033 B/14/15
Kozieł Franciszka 01/01/2031 A/14/11
Kozieł Jan 08/10/2035 B/16/19A
Kozieł Janina 01/01/2033 B/14/15
Kozieł Jerzy 01/04/2036 D/24/49
Kozieł Maria 01/01/2031 A/14/11
Kozieł Mateusz 01/01/2026 D/32/9
Kozieł Paweł 01/01/2031 A/14/11
Kozieł Tadeusz 01/01/2031 A/14/11
Kozieł Zbigniew 17/02/2033 D/37/6
Kozieł Zdzisław 01/01/2032 B/13/14
Kozioł Bolesław 01/01/2023 C/7/3
Kozioł Janina 01/01/2023 C/7/3
Kozioł Stanisław 21/01/2038 A/2/13
Kozioł Stanisława 21/01/2038 A/2/13
Koziołek Ewa 01/01/2040 C/24/24
Kozłowska Emilia 22/03/2037 B/16/16
Kozłowska Eugenia 22/03/2037 B/16/16
Kozok Janina 01/01/2013 D/10/2,3
Kozok Teodor 01/01/2013 D/10/2,3
Kozok Władysław 01/01/2013 D/10/2,3
Kożdon Adolf 18/07/2038 D/24/68
Koźdoń Jan 22/05/2026 C/16/3
Kożdoń Ludwik 22/05/2026 C/16/3
Kral Zofia 01/01/2022 D/27/36
Krawczyk Emilia 01/01/2031 B/7/14
Krawczyk Karol 01/01/2031 B/7/14
Kreiss Ryszard 09/12/2025 D/4/11
Krejza Dominik 22/03/2037 B/16/16
Krejza Stanisław 22/03/2037 B/16/16
Krejza Zdzisława 22/03/2037 B/16/16
Krejza Zuzanna 22/03/2037 B/16/16
Kręcichwast Franciszek 01/01/2031 D/6/6
Kręcichwast Maria 01/01/2031 D/6/6
Kromczyk Rudolf 21/10/2020 C/24/11
Kropka Anna 10/02/2036 C/7/8
Kropka Józef 10/02/2036 C/7/8
Kropka Renata 01/01/2028 D/27/2
Król Jan 30/12/2024 C/23/10
Król Maria 30/12/2024 C/23/10
Krótki Andrzej 09/06/2039 D/26/35
Krótki Norbert 09/06/2039 D/26/35
Kruczek Karol 01/01/2032 B/18/12
Kruczek Karolina 01/01/2032 B/18/12
Kruczyńska Agnieszka 11/08/2022 B/4/6
Kruczyński Stanisław 11/08/2022 B/4/6
Krusze Alojzja 13/04/2040 B/3/17
Krużołek Alicja 10/03/2039 C/13/7
Krużołek Franciszek 01/01/2032 D/28/29
Krużołek Helena 01/01/2022 D/4/7
Krużołek Janina 01/01/2030 D/26/13
Krużołek Janusz 01/09/2025 D/10/5
Krużołek Józef 01/03/2025 D/11/5
Krużołek Józef 01/01/2024 D/14/7
Krużołek Teodor 01/01/2030 D/26/13
Krużółek Józef 01/01/2024 D/14/7
Krysiński Elżbieta 01/01/2023 D/45/6
Krysiński Lucjan 01/01/2023 D/45/6
Krysta Ludwik 01/01/2022 B/9/21
Kryński Jan 20/02/2022 C/5/4
Kryńska Wanda 20/02/2022 C/5/4
Krzempek Franciszek 14/12/2035 C/4/6
Krzempek Helena 01/01/2033 D/26/3A
Krzempek Maria 14/12/2035 C/4/6
Krzempek Roman 13/04/2037 C/4/9
Krzempek Wilhelm 01/01/2033 D/26/3A
Krzychała Janusz 01/01/2058 B/13/17
Krzykwa Mirosława 01/01/2032 B/4/14
Krzywoń Cecylia 28/11/2040 A/14/22
Krzywoń Elżbieta 09/03/2019 D/28/12
Krzywoń Ewald 01/01/2024 A/5/8
Krzywoń Helena 01/01/2010 A/7/6
Krzywoń Jan 09/03/2019 D/28/12
Krzywoń Piotr 01/01/2006 D/51/2
Krzywoń Teofil 28/11/2040 A/14/22
Krzywoń Zuzanna 03/11/2035 B/12/2
Krzyżanek Józef 15/05/2037 C/6/7a
Kubaczka Anna 01/01/2020 A/5/20
Kubaczka Franciszek 04/08/2040 A/1/11-12
Kubaczka Helena 04/08/2040 A/1/11-12
Kubaczka Helena 01/01/2020 D/25/23
Kubaczka Jan 01/01/2020 A/5/20
Kubaczka Janina 01/01/2022 B/15/14
Kubaczka Karol 01/01/2020 D/25/23
Kubala Jan 01/01/2023 D/24/21A
Kubeczko Franciszek 09/03/2020 B/4/3
Kubeczko Gabriela 09/03/2020 B/4/3
Kubera Eugenia 01/01/2027 C/2/5
Kubera Jan 01/01/2027 C/2/5
Kubiak Henryk 01/01/2028 B/12/7A
Kubica Alojzy 01/01/2022 C/13/6
Kubica Czesław 01/01/2029 A/5/11
Kubica Jan 02/12/2024 D/25/27
Kubica Marta 01/01/2022 C/13/6
Kubica Sławomir 27/02/2037 D/22/2,3
Kubica Tadeusz 11/03/2021 C/26/7
Kubica Władysław 27/02/2037 D/22/2,3
Kubicius Karol 28/03/2039 D/42/3
Kubicius Rafał 28/03/2039 D/42/3
Kubielas Kazimierz 01/01/2034 A/12/4
Kubieniec Jan 01/01/2025 B/10/7
Kubieniec Leon 05/04/2022 B/8/25
Kubieniec Stanisław 01/01/2029 A/5/11
Kubień Ewa 29/11/2027 D/30/9
Kubień Franciszek 16/01/2022 A/15/1
Kubień Karol 01/01/2032 C/22/6
Kubień Katarzyna 16/01/2022 A/15/1
Kubień Zuzanna 01/01/2032 C/22/6
Kubik Jadwiga 01/01/2035 C/8/0
Kubieniec Elżbieta 03/05/2028 A/2/8
Kubiniec Franciszek 03/05/2028 A/2/8
Kuboszek Franciszek 01/02/2021 B/17/8
Kuboszek Helena 01/01/2016 B/3/3
Kuboszek Józef 01/01/2016 B/3/3
Kuboszek Józef 01/01/2016 B/3/3
Kuboszek Lidia 01/02/2021 B/17/8
Kuboszek Marta 03/04/2021 D/24/20
Kuboszek Paweł 21/07/2030 B/11/10
Kuboszek Stefania 09/01/2018 C/23/17
Kuc Bogumiła 01/01/2031 D/24/37
Kuczera Helena 19/10/2037 B/11/6
Kuczmierczyk Zofia 05/12/2024 D/9/1-3
Kudła Sabina 04/04/2029 C/7/10
Kudła Władysława 20/02/2022 C/5/4
Kukla Bronisława 01/01/2026 C/9/2
Kukla Jerzy 01/01/2018 D/25/6
Kukucza Jolanta 23/12/2029 A/7/11
Kukulska Krystyna 18/03/2025 C/25/14
Kulas Agnieszka 01/01/2026 C/9/2
Kulas Paweł 01/01/2026 C/9/2
Kulec Adam 01/01/2021 D/31/8
Kulec Helena 14/10/2030 B/5/7
Kulec Tomasz 14/10/2030 B/5/7
Kulowska Anna 01/01/2024 B/7/19
Kulpan Danuta 01/01/2028 C/17/3
Kupa Jan 01/01/2025 D/10/11
Kupczak Anna 24/08/2030 D/41/4
Kupczak Augustyn 24/08/2030 D/41/4
Kupczak Władysław 01/01/2022 D/28/31
Kupczak Zuzanna 01/01/2022 D/28/31
Kupka Emil 01/01/2042 A/16/11
Kupka Helena 08/10/2025 C/7/1
Kupka Jan 08/10/2025 C/7/1
Kupka Maria 01/01/2042 A/16/11
Kuprewicz Robert 01/01/2025 C/15/3
Kuraś Aniela 01/01/2031 B/2/6
Kuraś Krystyna 01/01/2031 B/2/6
Kurczyk Ludwik 01/01/2035 B/11/26
Kurpas Emilia 01/01/2025 D/25/24
Kurtyka Edward 17/01/2023 C/9/6
Kurtyka Rozalia 17/01/2023 C/9/6
Kurtyka Władysław 17/01/2023 C/9/6
Kurzawa Czesław 01/01/2025 D/6/7
Kurzok Emilia 01/01/2014 A/4/8
Kurzok Tadeusz 01/01/2014 A/4/8
Kuś Anna 09/05/2018 D/45/3
Kuś Lechosław 01/01/2034 D/13/1
Kuś Rudolf 09/05/2018 D/45/3
Kwas Alfred 04/02/2030 C/23/12
Kwas Dariusz 30/01/2037 A/14/8
Kwas Engelbert 30/01/2037 A/14/8
Kwas Franciszek 30/01/2037 A/14/8
Kwas Hermina 04/02/2030 C/23/12
Kwas Jarosław 04/02/2030 C/23/12
Kwas Maria 04/02/2030 C/23/12
Kwas Maria 30/01/2037 A/14/8
Kwaśniak Zofia 12/08/2039 D/26/34
Kwiczała Anna  19/06/2037 A/15/22
Kwiecińska Maria 20/11/2037 D/26/14
Kwieciński Franciszek 20/11/2037 D/26/14
L - Ł
Imię i nazwisko Rezerwacja Miejsce
Lanc Emilia 01/01/2018 B/11/9
Larysz - Martyńska Jadwiga 30/05/2036 C/25/4/1
Lasicz Bolesław 01/01/2031 D/55/3
Laskowski Kazimierz 01/01/2025 C/15/3
Lato Konstancja 01/01/2028 B/6/9
Lazar Janusz 25/11/2039 C/12/11
Lech Wincenty 01/01/2016 B/17/9
Leczykiewicz Ewa 01/01/2025 B/16/9
Leczykiewicz Stanisław 01/01/2025 B/16/9
Lehmann Barbara 01/01/2026 C/22/3,4
Lehmann Jan 01/01/2026 C/22/3,4
Lehmann Jan 01/01/2026 C/22/3,4
Lehmann Janina 01/01/2026 C/22/3,4
Lehmann Maria 01/01/2026 C/22/3,4
Lehmann Maria 01/01/2026 C/22/3,4
Lenert Barbara 06/05/2036 A/10/9
Lenert Franciszek 06/05/2036 A/10/9
Lennert Anna 06/05/2036 A/10/9
Lennert Antonina 06/05/2036 A/10/9
Lennert Emil 01/01/2041 A/14/16
Lennert Helena 01/01/2022 A/9/12
Lennert Romuald 01/01/2022 A/9/12
Lennert Wanda 01/01/2029 D/28/4
Leśniak Józef 26/03/2038 B/3/4
Leśniak Wanda 26/03/2038 B/3/4
Lewak Anna 01/01/2020 D/41/2
Lewak Krzysztof 21/03/2019 D/38/4
Lewak Wanda 21/03/2019 D/38/4
Lewak Zbigniew 01/01/2020 D/41/2
Lewandowska Maria 01/01/2032 C/19/4
Lewandowska Maria 01/01/2025 A/4/5
Lewandowska Otylia 01/01/2032 C/19/4
Lewandowska Paweł 01/01/2025 A/4/5
Lewandowski Adam 01/01/2032 C/19/4
Lewandowski Stanisław 01/01/2038 D/6/5
Lewandowski Tomasz 01/01/2032 C/19/4
Lewczyk Henryk 01/01/2026 B/10/5
Lewczyk Katarzyna 01/01/2026 B/10/5
Lewczyk Wincenty 01/01/2026 B/10/5
Lewicka Helena 01/01/2028 D/27/26
Lichota Bronisław 01/01/2022 D/14/4
Ligocki Alfred 01/01/2017 D/26/5
Lipińska Janina 01/01/2025 A/5/16
Liszka Amalia 01/01/2032 B/18/9
Liszka Gustaw 01/01/2032 B/18/9
Liszka Zuzanna 01/01/2032 B/18/9
Litkowiec Daniel 01/01/2032 D/52/1,2
Litkowiec Wiesława 01/01/2032 D/52/1,2
Litwin Maria 01/01/2016 B/17/2
Litwin Walenty 01/01/2016 B/17/2
Loser Antonina 08/09/2039 A/18/16
Loser Tadeusz 08/09/2039 A/18/16
Loska Agnieszka 18/03/2019 C/16/2
Loska Anna 01/01/2028 C/23/18
Loska Anna 01/01/2028 C/23/18
Loska Emilia 01/01/2028 C/23/18
Loska Emilia 01/01/2028 C/23/18
Loska Florian 01/01/2025 B/1/6
Loska Helena 01/01/2025 B/1/6
Loska Irena 01/01/2031 C/5/3
Loska Jadwiga 01/01/2025 B/1/6
Loska Jakub 01/01/2031 C/5/3
Loska Maria 01/01/2027 C/18/1,2
Loska Paweł 01/01/2028 C/23/18
Loska Zygmunt 01/01/2034 B/9/29
Lubański Stefan 01/01/2028 B/14/9
Luchowski Władysław 01/01/2031 C/19/2
Ludwiczak Anna 09/01/2021 D/46/3,4
Ludwiczak Jan 09/01/2021 D/46/3,4
Ludwiczak Krystyna 03/09/2027 D/27/29
Lutczyn Helena 01/01/2034 A/15/7
Lutczyn Wiktor 01/01/2034 A/15/7
Łabocki Piotr 24/04/2039 B/7/3
Łaciak Anna 14/09/2027 D/42/1
Łaciak Bronisław 14/09/2027 D/42/1
Łaciak Karol 01/01/2026 B/12/27
Łaciak Stefania 01/01/2208 B/11/8A
Łaciak Władysław 01/01/2208 B/11/8A
Łaciak Władysław 01/01/2020 D/42/8
Łamacz Helena 01/01/2025 D/1/9
Łamacz Józef 01/01/2025 D/1/9
Łamacz Leopold 01/01/2021 A/4/9
Łamacz Maria 01/01/2025 D/1/9
Łamacz Marianna 01/01/2021 A/4/9
Łęcki Roman 21/10/2042 C/9/3
Łobacz Bronisława 01/01/2025 D/26/6
Łomozik Aleksandra 15/10/2033 D/7/2
Łomozik Cecylia 22/03/2021 B/9/7
Łomozik Józef 01/01/2024 D/26/30
Łomozik Ludwik 27/02/2024 B/13/9
Łomozik Rudolf 22/03/2021 B/9/7
Łomozik Urszula 01/01/2020 D/27/33
Łoś Czesława 01/01/2032 A/11/1,2
Łoś Józefa 01/01/2034 D/28/16
Łoś Wojciech 01/01/2032 A/11/1,2
Łoś Zbigniew 01/01/2034 D/28/16
Łuczak Jan 01/01/2023 D/27/32
Łuczak Roman 01/01/2023 D/27/32
Łukaszczyk Jan 01/01/2031 D/27/30
Łukaszczyk Wojciech 01/01/2022 D/27/31
Łysoń Marian 01/01/2060 C/23/15
M - N
Imię i nazwisko Rezerwacja Miejsce
Mach Edward 20/05/2038 C/5/8
Machalica Erwin 01/01/2027 B/18/2
Machalica Jan 01/01/2033 B/17/2A
Machalica Janina 01/01/2033 B/17/2A
Macherzyński Tadeusz 10/11/2035 D/14/5
Maciejczyk Mirosław 18/12/2018 C/11/10
Maciejewska Bogna 01/01/2029 C/17/7
Macura Danuta 01/01/2024 A/9/2
Macura Elżbieta 01/01/2033 D/25/35
Macura Emanuel 02/03/2035 D/28/28
Macura Franciszek 01/01/2017 B/16/26
Macura Franciszek 01/01/2028 D/9/8A
Macura Franciszka 01/01/2030 D/24/4
Macura Helena 01/01/2017 B/16/26
Macura Helena 07/12/2020 A/8/5
Macura Hermina 01/01/2002 C/10/12
Macura Hildegarda 02/03/2035 D/28/28
Macura Jan 07/12/2020 A/8/5
Macura Mirosław 02/03/2035 D/28/28
Macura Roman 01/01/2016 D/24/5
Macura Ryszard 01/01/2033 D/25/35
Macura Stanisław 01/01/1999 D/37/11
Macura Teodor 01/01/2033 D/25/35
Macura Wiktor 01/01/2030 D/24/4
Madej Franciszek 04/06/2027 B/5/2
Madej Tomasz 01/01/2028 D/24/11
Madzia Aleksandra 01/01/2023 B/18/18
Madzia Alojzy 01/01/2030 D/24/17
Madzia Alojzy 01/01/2035 D/24/46
Madzia Franciszek 06/04/2023 D/49/3
Madzia Józef 05/03/2024 D/42/6
Madzia Maria 01/01/2030 D/24/17
Madzia Maria 18/04/2024 B/18/15
Madzia Maria 05/08/2021 B/15/25
Madzia Paweł 07/02/2038 B/18/17
Madzia Stanisław 01/01/2035 D/24/46
Madzia Stefania 07/02/2038 B/18/17
Madzia Stefania 06/04/2023 D/49/3
Maińska Wanda 01/01/2034 B/17/18
Maiński Czesław 01/01/2034 B/17/18
Maj Paweł 20/05/2038 B/13/24
Malczyk Maria 26/01/2040 D/43/6
Malewski Artur 15/01/2040 /9/0
Malicka Zofia 27/10/2021 D/27/35
Maluchnik Maria 08/03/2017 A/6/15
Maly Antoni 01/01/2027 C/22/10
Maly Henryk 01/01/2027 C/22/10
Maly Maksymilian 01/01/2027 C/22/10
Maly Maria 01/01/2027 C/22/10
Małkowski Szymon 01/01/2035 A/6/11,12
Małujurek Paweł 01/01/2031 D/27/30
Małyjurek Józef 01/01/2035 A/6/11,12
Małyjurek Maria 01/01/2031 D/27/30
Małyjurek Maria 16/02/2020 D/41/6
Małyjurek Maria 01/01/2035 A/6/11,12
Małysz Anna 31/12/2035 C/17/1
Małysz Anna 21/02/2021 D/25/29
Małysz Elżbieta 18/07/2020 B/12/4
Małysz Fryderyka 01/01/2024 D/28/20
Małysz Izabela 01/01/2021 D/13/8
Małysz Jadwiga 28/10/2038 A/4/4
Małysz Jadwiga 25/02/2020 D/27/20
Małysz Jan 28/10/2038 A/4/4
Małysz Józef 18/07/2020 B/12/4
Małysz Józef 25/02/2019 A/6/2
Małysz Józef 01/01/2030 B/17/16A
Małysz Józef 09/02/2022 A/3/16
Małysz Józef 25/02/2020 D/27/19A
Małysz Józef 01/01/2030 B/17/16A
Małysz Karol 21/02/2021 D/25/29
Małysz Ludwik 31/12/2035 C/17/1
Małysz Maria 01/01/2020 D/25/28
Małysz Maria 28/10/2038 A/4/4
Małysz Rudolf 01/01/2023 C/23/13
Mankiewicz Bartłomiej 01/09/2039 D/27/9
Manowska Gertruda 01/01/2033 B/18/22
Manowski Bolesław 01/01/2033 B/18/22
Mantel Anna 02/10/2037 B/17/15
Mańka Agnieszka 18/03/2019 C/16/2
Marek Alojzja 01/01/2033 D/28/19
Marek Janusz 22/12/2035 D/14/6
Marek Katarzyna 15/02/2020 D/43/5
Marek Rudolf 01/01/2033 D/28/19
Marek Wanda 23/04/2023 A/7/12
Marekwica Agnieszka 01/01/2025 C/24/7
Marekwica Anna 08/03/2034 A/14/21
Marekwica Michał 08/03/2034 A/14/21
Margieta Jadwiga 02/07/2037 D/42/4
Marhula Henryk 01/01/2040 C/24/24
Marhula Józef 16/07/2027 C/22/9
Marhula Łucja 01/01/2040 C/24/24
Marhula Maria 01/01/2040 C/24/24
Marhula Michalina 16/07/2027 C/22/9
Marhula Rozalia 01/01/2040 C/24/24
Markiewicz Bolesław 01/01/2008 D/4/5
Markiewicz Teresa 01/01/2008 D/4/5
Markwat Józef 04/08/2030 B/16/2
Markwat Maria 04/08/2030 B/16/2
Marszałek Anna 01/01/2029 A/15/24
Marszałek Józef 01/01/2029 A/15/24
Marszałek Leszek 01/01/2020 A/2/10
Marszałek Maria 01/01/2020 A/2/10
Masiuk Helena 01/01/2023 D/25/10
Masiuk Maria 30/09/2021 D/26/10
Masiuk Wacław 30/09/2021 D/26/10
Masłowska Ewa 15/02/2031 D/39/13
Masztaler Anna 10/01/2019 A/2/1
Masztaler Bazyli 10/01/2019 A/2/1
Maślanka Irena 01/01/2020 A/15/19
Maślanka Stanisław 01/01/2020 A/15/19
Maślisz Marian 01/01/2021 A/5/1
Maślisz Tadeusz 01/01/2021 A/5/1
Maślisz Wanda 01/01/2021 A/5/1
Matacz Michalina 10/12/2027 D/7/9
Maternowska Amelia 10/02/2024 A/2/9
Maternowski Kazimierz 10/02/2024 A/2/9
Matlęga Józefa 01/01/2022 B/15/11
Matlęga Stanisław 01/01/2022 B/15/11
Matusza Paweł 01/01/2033 A/14/25
Matuszek Józef 01/01/2025 C/11/8
Matuszek Marta 01/01/2023 C/5/1
Matuszek Stanisław 01/01/2023 C/5/1
Matuszka Elżbieta 01/01/2033 A/14/25
Matuszka Jan 01/01/2034 D/25/1
Matuszka Teresa 01/01/2033 A/14/25
Matuszny Jan 01/01/2017 A/17/2
Matuszny Maria 01/01/2017 A/17/2
Mazurek Jacek 09/12/2035 C/4/7
Mazurek Lucyna 09/12/2035 C/4/7
Medwid Dymitr 01/01/2034 D/13/2
Medwid Katarzyna 01/01/2034 D/13/2
Meissner Emilia 22/04/2038 C/2/7
Mencnarowska Helena 17/03/2025 A/11/9
Mencnarowska Helena 01/01/2020 D/1/7
Mencnarowski Alojzy 01/01/2020 D/1/7
Mencnarowski Felicja 01/01/2022 A/15/14
Mencnarowski Karol 01/01/2022 A/15/14
Mencner Józef 01/01/2026 B/17/11
Mencner Józefa 01/01/2026 B/17/11
Mendrek Bożena 12/11/2016 D/28/24
Mendrek Elżbieta 01/01/2024 D/24/31
Mendrek Halina 01/01/2033 A/14/25
Mendrek Józef 01/01/2033 A/14/25
Mendroch Antoni 20/01/2025 D/9/5
Mendroch Emilia 15/04/2023 D/25/8
Mendroch Paweł 15/04/2023 D/25/8
Mendroch Władysław 15/04/2023 D/25/8
Mendrok Franciszek 01/01/2034 D/16/5
Mendrok Janina 01/01/2016 D/25/30
Mendrok Maria 01/01/2034 D/16/5
Mendrok Paweł 01/01/2016 D/25/30
Mendrok Tadeusz 01/01/2034 D/16/5
Mentel Aniela 02/10/2037 B/17/15
Mentel Irena 14/10/2038 D/26/23
Mentel Rafał 14/10/2038 D/26/23
Męcińska Anna 01/01/2032 C/24/10
Męcińska Stanisława 01/01/2032 C/24/10
Męciński Franciszek 01/01/2032 C/24/10
Męciński Leszek 01/01/2032 C/24/10
Męczywór Bronisława 01/01/2031 C/19/5
Męczywór Tadeusz 01/01/2031 C/19/5
Michalak Edward 01/01/2028 C/7/9
Michalec Karolina 01/03/2020 C/12/4
Michalska Franciszka 06/05/2021 A/1/3
Michalska Maria 06/05/2021 A/1/3
Michalski Franciszek 06/05/2021 A/1/3
Michałek Józef   B/1/1
Michl Antoni 01/01/2012 B/18/3
Michl Antoni 01/01/2012 B/18/3
Michl Artur 01/01/2012 B/18/3
Michlec Piotr 01/01/2031 C/3/4
Michna Anna 22/07/2039 D/24/50
Michnik Bolesław 01/01/2040 C/10/1
Michnik Franciszka 01/01/2040 C/10/1
Michnik Karolina 01/01/2035 D/17/5
Michulec Andrzej 02/11/2027 B/14/24
Micza Bolesław 25/10/2039 B/7/18
Micza Daniela 25/10/2039 B/7/18
Micza Roman 25/10/2039 B/7/18
Micza Zdzisław 25/10/2039 B/7/18
Miech Hildegarda 06/05/2021 A/1/3
Miemczok Elfryda 05/11/2020 B/14/11
Mika Jan 16/05/2040 A/3/14
Mika Stanisław 01/01/2021 D/16/1
Mika Stefan 16/05/2040 A/3/14
Milcza Alojzja 29/12/2039 A/14/10
Milcza Karol 29/12/2039 A/14/10
Miodońska Anna 01/01/2021 D/1/5
Miodońska Maria 16/01/2022 D/44/5,6
Miodońska Władysława 16/01/2022 D/44/5,6
Mioskowski Sebastian 01/01/2005 D/40/15
Mirosz Lidia 01/01/2024 C/13/5
Mirosz Tadeusz 01/01/2024 C/13/5
Mistal Franciszek 01/01/2024 B/17/24
Mitręga Gabriela 16/03/2036 D/37/15
Moczała Władysław 01/01/2024 D/19/4
Moczała Zofia 01/01/2033 D/19/7
Moczko Ewa 22/04/2039 B/18/29
Moczko Henryk 01/01/2022 C/24/23
Moczko Jan 03/03/2021 B/15/4
Moczko Michał 03/03/2021 B/15/4
Moczko Stefania 03/03/2023 B/15/6
Moczko Teresa 01/01/2022 C/24/23
Moczko Wincenty 22/04/2039 B/18/29
Mojeścik Ewa 01/01/2032 D/35/5
Mojeścik Maria 01/01/2019 D/25/13
Molga Cecylia 01/01/2042 C/25/2
Molga Stefan 16/03/2036 B/13/32
Moll Emanuel 04/05/2025 A/16/6
Moll Zofia 04/05/2025 A/16/6
Mordeja - Lech Jadwiga 01/01/2016 B/17/9
Mordeja Mirosław 01/01/2016 B/17/9
Morkisz Anna 01/01/2022 D/5/6
Morkisz Bolesław 05/11/2019 D/27/23
Morkisz Franciszek 15/04/2039 D/26/33
Morkisz Helena 01/01/2021 D/26/34
Morkisz Jan 02/12/2038 D/44/3
Morkisz Józef 01/01/2022 D/5/6
Morkisz Katarzyna 02/12/2038 D/44/3
Morkisz Tomasz 01/01/2020 D/27/4
Moskała Agnieszka 18/07/2036 D/8/13
Moskała Anna 12/10/2037 D/28/26A
Moskała Ferdynand 18/07/2036 D/8/13
Moskała Franciszek 20/01/2024 D/26/22
Moskała Iwona 01/01/2033 A/17/10
Moskała Jan 12/10/2037 D/28/26A
Moskała Janina 20/01/2024 D/26/22
Moskała Józef 24/05/2036 D/26/1
Moskała Józefa 24/05/2036 D/26/1
Moskała Maria 01/01/2024 D/24/31
Motyczka Antoni 14/03/2022 A/17/11
Motyczka Bruno 26/08/2026 B/2/12
Motyczka Helena 26/08/2026 B/2/12
Motyczka Marek 31/07/2037 D/1/11
Motyczka Marta 31/07/2037 D/1/11
Motyczka Maria 14/03/2022 A/17/11
Motyczka Stefania 14/03/2022 A/17/11
Motyka Jacek 01/01/2025 D/27/17
Motyka Jadwiga 01/01/2025 D/27/17
Motyka Michał 01/01/2025 D/27/17
Mroczyk Ewa 22/02/2020 D/1/14
Mrowczyk Franciszek 05/10/2035 B/9/17
Mrowczyk Helena 05/10/2035 B/9/17
Mrozek Marianna 01/01/2028 A/1/14
Mrózek Anna 19/10/2029 A/2/14
Mrózek Karol 19/10/2029 A/2/14
Mruknia N 01/01/2024 A/14/26
Mruknia N 01/01/2024 A/14/26
Mrzyk Bronisław 08/01/2021 B/12/8,9
Mrzyk Helena 11/03/2021 B/11/7
Mrzyk Józef 11/03/2021 B/11/7
Mucek Agnieszka 17/11/2025 B/13/10
Mucek Anna 01/01/2033 A/15/25
Mucha Adolfina 04/03/2024 A/16/13
Mucha Anna 01/01/2029 B/2/4
Mucha Antoni 04/03/2024 A/16/13
Mucha Ferdynand 01/01/2029 B/2/4
Mucha Jan 01/01/2023 A/12/1
Mucha Julia 01/01/2023 A/12/1
Mucha Julia 04/03/2024 A/16/13
Mucha Michalina 01/01/2029 B/2/4
Muras Agnieszka 01/01/2026 A/14/18
Muras Helena 01/01/2020 C/7/4
Muras Helena 04/08/2040 A/1/11-12
Muras Jan 01/01/2020 C/7/4
Muras Jan 01/01/2026 A/14/18
Muras Karol 19/02/2033 A/1/22
Muras Natalia 01/01/2027 B/8/11
Muras Władysław 01/01/2027 B/8/11
Muryjas Stanisław 01/01/2019 B/15/2
Muryjus Bronisława 01/01/2019 B/15/2
Musiał Alojzy 01/01/2020 A/6/14
Musiał Anna 01/01/2034 D/25/26
Musiał Helena 01/01/2008 B/13/22
Musiał Jan 15/04/2033 B/9/15
Musiał Józef 01/01/2008 B/13/22
Musiał Zdzisław 01/01/2034 D/25/26
Musiał Zofia 01/01/2030 D/24/44
Musiałkowska Sara 01/01/2024 D/25/5
Musielak Jan 01/01/2010 A/7/8
Muszałowski Józef 08/07/2035 D/11/9
Muszyńska Hermina   B/1/2
Muszyńska Rozalia   B/1/2
Myalska Janina 24/12/2038 B/17/16B
Myalski Marian 24/12/2038 B/17/16B
N - O
Imię i nazwisko Rezerwacja Miejsce
N Maria 01/01/2021 A/4/9
N N 23/03/2037 D/29/9
N N 01/01/2008 D/25/19
N N 23/03/2037 D/29/8
N N 01/01/2026 C/17/6
N N 01/01/2008 D/25/19
N N 01/01/2008 D/39/6
N Oliwia 01/01/2021 A/4/1
Nalepa Stanisław 06/05/2029 B/14/28
Nalepa Stefania 17/02/2020 B/4/5
Nalepa Władysław 17/02/2020 B/4/5
Nalewajka Władysława 01/07/2036 D/24/32
Namysłowska Anastazja 24/04/2038 D/24/23
Nardelli Edward 28/08/2029 B/1/5
Nardelli Eugenia 28/08/2029 B/1/5
Nawrocka Regina 01/01/2033 D/45/5
Nawrocki Józef 01/01/2033 D/45/5
Nicieja Zofia 04/10/2037 B/17/15
Niedoba Jadwiga 31/03/2021 D/47/2
Niedoba Józef 31/03/2021 D/47/2
Niedoba Maria 31/03/2021 D/47/2
Niedoba Mirosław 01/01/2020 D/38/11
Niedźwiecka Jadwiga 01/01/2017 C/12/9
Niedźwiedź Alojzy 01/01/2029 A/16/9
Niedźwiedź Eugenia 01/01/2029 A/16/9
Niedźwiedź Józef 01/01/2029 A/16/9
Niedźwiedź Karol 15/11/2020 D/27/18
Niedźwiedź Karol 15/11/2020 D/27/18
Niedźwiedź Maria 01/01/2032 B/2/13,14
Niedźwiedź Maria 15/11/2020 D/27/18
Niedźwiedź Matylda 01/01/2032 B/2/13,14
Niedźwiedź Otmar 01/01/2029 A/16/9
Niedźwiedź Paweł 01/01/2032 B/2/13,14
Niemiec Bogusław 17/11/2025 C/16/9
Niemiec Franciszek 17/12/2025 D/3/12C
Niemiec Franciszek 03/06/2038 D/24/14
Niemiec Franciszek 03/06/2038 D/24/14
Niemiec Jan 03/06/2038 D/24/14
Niemiec Katarzyna 03/06/2038 D/24/14
Niemiec Kazimierz 31/01/2039 B/15/23
Niemiec Maria 17/11/2025 C/16/9
Niemiec Natalina 01/01/2005 D/30/7
Niemy Helena 01/01/2033 D/46/8
Niemy Stanisław 01/01/2033 D/46/8
Niesty Eugeniusz 01/01/2035 C/10/13
Niesty Irena 01/01/2035 C/10/13
Niesyt Karol 01/01/2021 C/24/8
Niesyt Maria 01/01/2021 C/24/8
Niewiarowska Irena 16/09/2038 D/15/9
Niewiarowski Adam 16/09/2038 D/15/9
Nikiel Ignacy 16/12/2020 B/16/18
Nikolasz Anna 01/01/2025 C/23/11
Nikolasz Emilia 01/01/2025 C/23/11
Nikolasz Oskar 01/01/2025 C/23/11
Niwińska Eugenia 01/01/2032 D/27/18A
Nogala Józef 01/01/2033 C/13/4
Nogala Maria 01/01/2033 C/13/4
Noszka Helena 29/01/2039 A/10/1
Noszka Władysław 29/01/2039 A/10/1
Noszka Władysława 29/01/2039 A/10/1
Nowak Edward 01/01/2021 B/3/8
Nowak Florian 01/01/2033 B/17/2A
Nowak Florian 01/01/2032 A/6/7
Nowak Franciszek 01/01/2032 B/16/11
Nowak Franciszka 31/03/2020 A/5/2
Nowak Gertruda 01/01/2033 B/17/2A
Nowak Henryk 01/01/2032 B/16/11
Nowak Hermina 02/02/2036 B/15/12
Nowak Irena 01/01/2041 A/14/16
Nowak Jan 02/02/2036 B/15/12
Nowak Janina 01/01/2032 A/6/7
Nowak Jerzy 02/02/2036 B/15/12
Nowak Józef 11/02/2024 A/1/13
Nowak Józef 31/03/2020 A/5/2
Nowak Julian 31/07/2028 A/1/4
Nowak Karol 31/07/2028 A/1/4
Nowak Krystyna 01/01/2032 B/16/11
Nowak Leon 01/01/2024 D/2/14
Nowak Maria 31/07/2028 A/1/4
Nowak Maria 01/01/2032 B/16/11
Nowak Marta 11/02/2024 A/1/13
Nowak Nina 01/01/2025 D/6/7
Nowak Piotr 01/01/2032 B/16/11
Nowak Stanisław 12/11/2022 A/10/3
Nowak Władysław 01/01/2021 D/27/7
Nowicki Zygfryd 01/01/2030 D/24/43
Nowoczek Elżbieta 01/01/2024 D/1/8
Nowoczek Emilia 01/01/2026 C/23/22
Nowoczek Henryk 14/11/2130 B/10/3
Nowoczek Maria 01/01/2026 C/23/22
Nowoczek Stanisław 01/01/2026 C/23/22
Oborna Anna 01/01/2008 B/6/7
Obracaj Karol 30/12/2040 D/4/14
Ochmyt Mariusz 28/11/2020 B/16/13
Ochodek Agnieszka 20/11/2037 D/26/14
Ochodek Emil 01/01/2030 B/12/6
Ochodek Emil 17/09/2037 A/3/9
Ochodek Gertruda 17/09/2037 A/3/9
Ochodek Helena 01/01/2030 B/12/6
Ochodek Józef 20/11/2037 D/26/14
Ochota Barbara 01/01/2032 A/7/1A
Ochota Stanisław 01/01/2032 A/7/1A
Ogińska Karolina 01/01/2032 B/9/1
Ogiński Jerzy 01/01/2032 D/15/1
Ogiński Władysław 01/01/2032 B/9/1
Ogrocki Jan 01/01/2026 A/10/4
Ogrodzka Bronisława 01/01/2017 C/22/11
Ogrodzki Stefan 01/01/2017 C/22/11
Ojczyk Anna 23/02/2040 A/8/2
Ojczyk Stanisław 23/02/2040 A/8/2
Ojczyk Stefania 27/12/2019 C/26/2
Olbrich Anna 09/06/2036 B/18/16
Olearczyk Emil 16/02/2021 D/42/7
Olearczyk Gertruda 16/02/2021 D/42/7
Olejniczak Henryk 30/01/2037 D/9/10
Olejniczak Zofia 30/01/2037 D/9/10
Oliferuk Grzegorz 02/05/2036 D/26/37
Oliferuk Jan 02/05/2036 D/26/37
Olma Arkadiusz 10/02/2036 C/7/8
Olszak Ewa 01/01/2021 C/23/1A
Olszak Feliks 01/01/2021 C/23/1A
Olszak Franciszek 01/01/2021 C/23/1A
Olszak Leszek 01/01/2021 C/23/1A
Olszak Maria 01/01/2021 C/23/1A
Olszar Agnieszka 18/11/2032 S/A/6/8
Olszar Franciszek 28/12/2036 C/15/10
Olszar Ryszard 01/01/2020 D/36/4
Olszewska Stefania 01/01/2022 C/10/3
Olszewski Daniel 01/01/2022 C/10/3
Olszewski Jerzy 01/01/2030 C/10/2
Olszowski Jan 01/01/2033 D/23/1A
Omyła Maria 01/01/2017 D/12/8
Opalińska Aniela 25/01/2036 B/18/6
Opaliński Roman 25/01/2036 B/18/6
Opiela Agnieszka 28/12/2036 C/15/10
Oramus Andrzej 01/01/2019 C/1/0
Orawska Krystyna 01/01/2029 B/13/1
Orawska Marzena 01/01/2029 B/13/1
Orawski Rudolf 01/01/2029 B/13/1
Ormaniec Bronisław 06/10/2039 D/33/13
Orzechowski Józefa 17/02/2037 A/16/10
Orzechowski Paweł 17/02/2037 A/16/10
Ostruszka Helena 13/01/2024 B/10/6
Ostruszka Marek 17/02/2035 A/16/12
Ostruszka Paweł 13/01/2024 B/10/6
Ostruszka Rudolf 13/01/2024 B/10/6
Osuch Anna 22/01/2066 C/4/1
Otolińska Monika 01/01/2020 D/39/4
P - R
Imię i nazwisko Rezerwacja Miejsce
Pabiś Helena 19/05/2021 A/16/3
Pabiś Stefan 19/05/2021 A/16/3
Paczyńska Cecylia 01/01/2024 B/4/12
Paczyński Stanisław 01/01/2024 B/4/12
Page Maria 01/01/2035 D/24/18
Pagieła Franciszek 11/10/2023 C/4/3
Pagieła Franciszek 01/01/2017 B/15/18
Pagieła Helena 23/03/2023 A/7/3
Pagieła Helena 01/01/2012 B/2/7
Pagieła Jerzy 01/01/2012 B/2/7
Pająk Karol 14/02/2039 B/14/31
Pająk Maria 14/02/2039 B/14/31
Palacka Zofia 01/01/2031 C/4/5
Palacki Emilia 22/07/2039 B/17/25
Palacki Franciszek 04/11/2022 A/14/7
Palacki Franciszek 17/09/2037 A/3/9
Palacki Franciszka 17/09/2037 A/3/9
Palacki Jan 01/01/2031 C/4/5
Palacki Józef 22/07/2039 B/17/25
Palarcik Marta 21/01/2038 A/2/13
Palej Włodzimierz 19/01/2036 B/8/31
Palichleb Henryk 30/01/2021 B/8/8
Palichleb Maria 30/01/2021 B/8/8
Palichleb Stanisława 01/01/2032 B/3/15
Palichleb Teodor 01/01/2032 B/3/15
Paluch Stefania 01/01/2022 C/25/7
Papiernik Karolina 01/01/2036 B/1/16
Papiernik Marcin 01/01/2036 B/1/16
Papoń Piotr 01/01/2032 D/35/5
Para Barbara 21/05/2038 A/10/2
Para Bronisława 01/01/2006 A/11/4
Para Jadwiga 21/05/2038 A/10/2
Para Jan 01/01/2006 A/11/4
Para Leon 21/05/2038 A/10/2
Para Weronika 21/05/2038 A/10/2
Parzyk Antoni 01/01/2024 A/4/15
Parzyk Franciszek 01/01/2024 A/4/15
Parzyk Magdalena 01/01/2024 A/4/15
Pasterny Jacek 01/01/2034 D/7/12
Pasterny Maria 16/01/2025 C/25/13
Pasterny Roman 01/01/2032 D/51/1
Pastery Dominik 01/01/2034 D/7/12
Paszek Jerzy 12/02/2026 B/17/27
Paszka Helena 01/01/2022 D/15/8
Paszka Jan 25/03/2022 A/2/16
Paszka Jan 28/05/2022 B/11/13
Paszka Katarzyna 25/03/2022 A/2/16
Paszka Krystyna 01/01/2023 A/2/15
Paszka Tomasz 01/01/2023 A/2/15
Paszka Zuzanna 28/05/2022 B/11/13
Patyk Józef 01/01/2017 D/48/3
Paul Anna 02/11/2022 D/10/1
Pawiński Mirosław 01/01/2027 B/7/21
Pawlas Tadeusz 14/07/2036 C/25/4/3
Pawlik 01/01/2022 C/1/7
Pawlik Anna 01/01/2046 C/21/3
Pawlik Konstanty 01/01/2046 C/21/3
Pawłowska Maria 01/01/2019 D/13/10
Pazyra Czesława 04/02/2038 C/2/9
Pazyra Leszek 04/02/2038 C/2/9
Pelar Bronisława 01/01/2024 D/5/11
Pelar Józef 01/01/2024 D/5/11
Pelc Bogusław 01/01/2032 D/17/7
Pelc Franciszka 01/01/2032 C/12/1
Pelc Franciszka 01/01/2032 D/17/7
Perla Ewa 01/01/2022 D/25/2
Perla Karol 01/01/2022 D/25/2
Pernes Anna 01/01/2022 A/6/9
Pernes Hermina 01/01/2022 A/6/9
Pernes Józef 01/01/2022 A/6/9
Pędziwiatr Irena 01/01/2021 A/8/1
Pędziwiatr Łukasz 01/01/2021 A/8/1
Piątek Andrzej 01/01/2028 D/23/2
Picha Karol 01/01/2084 A/1/2
Pić Janusz 18/07/2036 C/21/7
Piecha Józef 14/03/2031 C/3/6
Piecha Krzysztof 14/03/2031 C/3/6
Piecha Teresa 14/03/2031 C/3/6
Piechota Albin 22/12/2020 D/43/1
Piechota Maria 22/12/2020 D/43/1
Pieczonka Stanisław 12/03/2038 B/7/15
Pieczonka Weronika 12/03/2038 B/7/15
Pieszko Cecylia 03/12/2021 D/4/12,13
Pieszko Piotr 03/12/2021 D/4/12,13
Pieszko Stefania 01/01/2019 B/15/26
Pieszko Władysław 01/01/2019 B/15/26
Pietor Anna 15/02/2039 C/1/6
Pietor Kazimierz 15/02/2039 C/1/6
Pietor Piotr 15/02/2039 C/1/6
Pietor Zofia 15/02/2039 C/1/6
Pietrasina Bronisław 01/01/2033 B/2/15
Pietrasina Helena 23/08/2023 D/13/4
Pietroszek Anna 01/01/2020 A/8/4
Pietroszek Cecylia 01/01/2020 A/8/4
Pietroszek Karol 01/01/2020 A/8/4
Pietroszek Teofil 01/01/2020 A/8/4
Pietrykowska Marta 01/01/2029 B/13/21
Pietrykowska Stanisława 01/01/2029 B/13/21
Pietrykowski Władysław 01/01/2029 B/13/21
Pietrzyk Emilia 15/06/2026 B/12/22
Pietrzyk Franciszek 01/01/2024 C/11/3
Pietrzyk Jan 02/06/2021 D/28/26
Pietrzyk Józefa 15/12/2018 C/6/1
Pietrzyk Monika 01/01/2024 C/11/3
Pietrzyk Rudolf 15/12/2018 C/6/1
Pietrzyk Sławomir 01/01/2027 D/38/2
Pietrzyk Władysław 01/01/2028 B/12/15
Pietrzyk Zuzanna 20/01/2021 C/3/7
Piętka Tadeusz 22/09/2030 D/43/8
Pikuła Jan 22/07/2039 A/11/6
Pilch Jan 29/01/2039 A/1/7
Pilch Karol 01/01/2027 B/18/2
Pilch Stefania 01/01/2027 B/18/2
Pilorz Agnieszka 01/01/2026 C/15/8,9
Pilorz Franciszek 20/09/2038 A/16/14
Pilorz Maria 22/04/2038 B/16/6
Piolrz Józef 01/01/2026 C/15/8,9
Piolrz Karol 22/04/2038 B/16/6
Piotrowska Zuzanna 16/02/2029 C/14/3
Piotrowski Ryszard 16/02/2029 C/14/3
Pipień Piotr 01/01/2020 D/12/4
Piszczałak Marta 01/01/2024 D/1/8
Piszczałka Antoni 01/01/2024 D/1/8
Plachy Helena 01/01/2022 C/23/21
Plachy Jan 01/01/2028 D/1/6
Plachy Janina 01/01/2028 D/1/6
Płaziński Jan 13/04/2020 A/2/11
Płaziński Janina 13/04/2020 A/2/11
Płociniak Antoni 22/01/2066 C/4/1
Płonka Cecylia 01/01/2030 D/20/4
Płonka Józef 01/01/2030 D/20/4
Pobiegło Anna 01/01/2038 D/26/17
Poćwierz Antoni 01/09/2048 B/1/12
Poćwierz Małgorzata 01/09/2048 B/1/12
Podgórska Halina 06/08/2035 B/14/22
Podgórska Marta 12/03/2035 C/16/8
Podgórski Andrzej 06/08/2035 B/14/22
Podgórski Jan 12/03/2035 C/16/8
Podgórski Tadeusz 06/08/2035 B/14/22
Podskarbi Jadwiga 01/01/2020 D/18/1
Podskarbi Krystyna 28/11/2037 B/11/23
Podskarbi Mieczysław 28/11/2037 B/11/23
Podstawna Anna 16/08/2021 D/26/27
Podstawny Magdalena 01/01/2028 D/38/5
Podstawny Piotr 01/01/2028 D/38/5
Podżorny Małgorzata 01/01/2027 D/23/1
Podżorski Tadeusz 01/01/2016 D/11/3,4
Pohl Anna 11/04/2115 A/15/5
Pohl Augustyn 01/01/2084 A/1/2
Polak Franciszka 01/01/2024 D/25/5
Poloczek Edyta 17/10/2039 A/18/10
Poloczek Józef 17/10/2039 A/18/10
Poloczek Józef 17/10/2039 A/18/10
Poloczek Marta 01/01/2022 C/24/23
Poloczek Rudolf 17/10/2039 A/18/10
Polok Adam 01/01/2033 A/15/4
Polok Ernestyna 01/01/2033 A/15/4
Polok Jan 01/01/2026 B/9/14
Polok Krzysztof 01/01/2038 D/31/2
Polok Leopold 01/01/2033 D/5/9
Polok Mieczysław 01/01/2026 B/9/14
Polok Paweł 13/04/2040 D/24/1
Polok Wiesława 01/01/2033 A/15/4
Polok Władysław 13/04/2040 D/24/1
Polok Zofia 01/01/2026

B/9/14

Polok Zofia 13/04/2020 D/24/1
Pomper Józef 01/01/2021 B/17/26
Pomper Karolina 01/01/2021 D/25/34
Pomper Marian 01/01/2024 A/2/12
Pomper Rudolf 01/01/2024 A/2/12
Pomper Zdzisław 11/03/2023 B/14/7
Pońc Julianna 01/01/2025 B/1/13
Pońc Wincenty 01/01/2025 B/1/13
Popiel Aleksander 24/01/2039 D/27/19
Popiel Otylia 01/01/2031 C/15/1
Popiel Stefania 24/01/2039 D/27/19
Porębska Alojzja 01/01/2020 A/1/21
Porębska Bronisława 01/01/2020 C/6/8
Porębski Jan 01/01/2020 A/1/21
Postrzednik Anna 18/03/2029 B/9/24
Potoczny Józef 01/01/2030 B/7/9
Predko Władysław 17/07/2037 A/2/4
Prochorz Ryszard 01/01/2027 B/11/25
Prozner Marcin 24/02/2030 D/39/5
Pryczek Agnieszka 01/01/2020 D/24/6
Przybylska Rozalia 30/03/2039 B/14/1
Przybylski Józef 30/03/2039 B/14/1
Przybyła Franciszek 01/01/2027 A/16/2
Przybyła Helena 01/01/2027 A/16/2
Przybyła Józef 01/01/2027 A/16/2
Przywara Maria 15/02/2022 C/4/4
Psonka Szczepan 26/07/2023 B/3/6
Pszczółka Emilia 01/01/2031 B/1/4
Pszczółka Iwona 14/09/2020 D/44/2
Pszczółka Paweł 01/01/2031 B/1/4
Pszczółka Rafał 14/09/2020 D/44/2
Pszczółka Tadeusz 01/01/2031 B/1/4
Pszczółka Zdzisław 01/01/2031 B/1/4
Pułka Andrzej 06/10/2027 B/17/12B
Pupin Aleksander 16/02/2035 D/28/32
Pustelnik Helena 25/03/2057 B/12/30
Pyka Helena 09/08/2028 C/21/10
Pytlarz Józef 01/01/2021 B/14/23
Pytlarz Maria 01/01/2021 B/14/23
Pytloch Felicja 10/08/2020 C/15/7
Pytloch Franciszek 10/08/2020 C/15/7
Raczyńska Bożena 01/09/2035 B/15/13
Raczyńska Eufemia 01/09/2035 B/15/13
Raczyńska Eufemia 01/09/2035 B/15/13
Raczyńska Florentyna 01/09/2035 B/15/13
Raczyński Jan 01/09/2035 B/15/13
Raczyński Józef 01/09/2035 B/15/13
Raczyński Stanisław 01/09/2035 B/15/13
Radecki Jerzy 23/01/2022 B/11/19
Rajba Antoni 06/11/2020 C/22/5
Rajba Magdalena 06/11/2020 C/22/5
Rajwa Andrzej 13/10/2023 D/33/5
Rajwa Cecylia 13/10/2023 D/33/5
Rajwa Ewa 13/12/2023 D/4/10
Rak Agnieszka 23/12/2038 A/5/14
Rak Emilia 23/12/2038 A/5/14
Rak Helena 23/12/2038 A/5/14
Rak Piotr 01/01/2034 A/3/20
Rak Robert 01/01/2034 A/3/20
Rak Roman 01/01/2034 A/3/20
Raszka Alojzy 01/01/2098 A/15/21
Raszka Anna 01/01/2098 A/15/21
Raszka Bronisława 01/01/2022 A/18/15
Raszka Franciszek 01/01/2029 A/15/15
Raszka Helena 01/07/2036 D/24/32
Raszka Helena 28/01/2023 B/18/5
Raszka Henryk 01/07/2036 D/24/32
Raszka Iwona 11/03/2038 A/8/15
Raszka Jan 01/01/2098 A/15/21
Raszka Jan 28/01/2023 B/18/5
Raszka Jan 01/01/2034 D/29/10
Raszka Janina 01/01/2020 B/17/31
Raszka Joanna 20/12/2026 B/12/18
Raszka Józef 11/03/2038 A/8/15
Raszka Józef 01/01/2034 D/32/1
Raszka Józef 01/01/2022 A/18/15
Raszka Julia 01/01/2020 B/17/28
Raszka Karol 01/01/2025 B/4/2
Raszka Karol 28/10/2029 A/18/14
Raszka Karolina 01/01/2008 D/33/9
Raszka Krystyna 01/01/2020 A/1/21
Raszka Lidia 01/01/2025 B/4/2
Raszka Maria 01/01/2098 A/15/21
Raszka Maria 01/01/2020 B/17/28
Raszka Marta 01/01/2098 A/15/21
Raszka P 01/01/2025 B/4/2
Raszka Paweł 01/01/2020 B/17/28
Raszka Roman 01/01/2035 D/24/33
Raszka Stanisława 01/01/2020 A/1/19
Raszka Tomasz 01/01/2020 A/1/21
Raszka Wanda 01/01/2029 A/15/15
Raszka Włodzimierz 01/01/2020 A/1/19
Raszka Zofia 11/03/2038 A/8/15
Raszyk Wanda 01/01/2029 A/15/15
Rduch Piotr 01/01/2027 B/8/13,14
Rencarz Alojzja 01/01/2032 B/1/15
Rencarz Edward 01/01/2032 B/1/15
Rencarz Karol 01/01/2032 B/1/15
Rencarz Roman 01/01/2032 B/1/15
Ręcki Roman 01/01/2022 C/9/3
Rippel Adela 01/01/2044 C/8/4
Rippel Jan 01/01/2044 C/8/4
Rodak Anna 01/01/2022 B/2/5
Rodak Antoni 01/01/2022 B/2/5
Rodak Józef 01/01/2022 B/2/5
Rogowska Maria 01/01/2020 D/28/11Lewa
Rogowski Erwin 01/01/2020 D/28/11Lewa
Rojczyk Dominik 12/01/2027 D/14/1
Rojek Janina 01/01/2011 A/16/5
Rojek Józef 01/01/2024 D/16/2
Rojek Krzysztof 01/01/2011 A/16/5
Romanek Alojzy 08/03/2021 D/2/15
Romanek Marta 08/03/2021 D/2/15
Romanowska Wiktoria 01/01/2026 D/13/9
Romanowski Juliusz 01/01/2026 D/13/9
Romańczyk Julia 07/10/2020 B/15/27
Romańczyk Ludwik 07/10/2020 B/15/27
Romenda Alicja 01/01/2021 B/9/22
Romenda Leopold 01/01/2021 B/9/22
Romenda Marta 01/01/2021 B/9/22
Romik Franciszek 01/01/1986 D/18/4
Romik Maria 01/01/1986 D/18/4
Romowicz Alojzy 29/12/2040 C/23/20
Romowicz Andrzej 29/12/2040 C/23/20
Romowicz Janina 29/12/2040 C/23/20
Romowicz Maria 29/12/2040 C/23/20
Romowicz Maria 29/12/2040 C/23/20
Romowicz Paweł 29/12/2040 C/23/20
Rosenberg Florentyna 01/01/2027 B/9/20
Rosenberg Otton 01/01/2027 B/9/20
Rosłan Magda 01/01/2001 D/39/12
Rosmus Aleksander 07/04/2039 B/4/1
Roszak Anna 14/05/2035 A/5/19
Roszak Ryszard 14/05/2035 A/5/19
Roziewicz Antoni 15/11/2036 C/14/7
Roziewicz Irena 15/11/2036 C/14/7
Rozkoszny Maria 01/01/2030 C/10/2
Różalski Zbigniew 01/01/2020 D/27/34
Rucka Krystyna 03/03/2036 A/3/2
Rucka Leon 03/03/2036 A/3/2
Rucki Helena 10/06/2017 A/10/5
Rucki Zbigniew 24/09/2040 A/6/10
Rudecka Maria 01/01/2020 A/15/19
Rudecki Henryk 01/01/2020 A/15/19
Rudecki Juliusz 01/01/2020 A/15/19
Rusin Anna 01/01/2022 C/13/10
Rusin Elżbieta 01/01/2021 A/3/12
Rusin Fryderyk 01/01/2022 C/13/10
Rusin Józef 01/01/2022 C/13/10
Rusin Karol 01/01/2021 A/3/12
Rusin Leopold 01/01/2022 D/24/16
Rusin Ludwik 01/01/2022 D/24/16
Rusin Małgorzata 01/01/2022 C/13/10
Rusin Maria 01/01/2022 D/24/16
Rusin Maria 01/01/2030 A/6/22
Rusznica Józef 01/01/2029 D/28/23
Rybiak Michał 01/01/2010 D/43/3
Rybica Czesław 15/11/2036 B/1/8
Rybica Czesława 15/11/2036 B/1/8
Rybica Józef 15/11/2036 B/1/8
Rybica Rudolf 01/01/2022 B/7/17
Rychlick Izabela 09/06/2036 B/18/16
Rychlicki Wiesław 01/01/2032 D/44/4
Rychlik Adelajda 01/01/2032 D/44/4
Rychlik Franciszek 01/01/2032 D/44/4
Rychlik Helena 01/01/2033 D/24/8
Rychlik Marek 14/04/2030 B/8/15,16
Rychlik Stefania 14/04/2030 B/8/15,16
Rychły Brunon 01/01/2026 B/9/18
Rychły Emerencja 01/01/2026 B/9/18
Rygielski Bronisław 01/01/2031 D/11/8
Rymorz Gustaw 07/02/2022 A/15/2
Rymorz Janina 07/02/2022 A/15/2
Rymorz Maria 01/01/2028 C/17/3
Rymorz Paweł 07/02/2022 A/15/2
Rymorz Urszula 01/01/2020 C/6/4
Rymorz Władysław 01/01/2028 C/17/3
Rytel Aleksandra 24/06/2020 B/15/8
Rzepa Zygmunt 11/03/2024 B/3/19
Rzepka Gertruda 16/10/2022 C/12/12
Rzepka Rudolf 16/10/2022 C/12/12
S - Ś
Imię i nazwisko Rezerwacja Miejsce
Sabela Karol 01/01/2020 A/6/16
Sabela Leopold 01/01/2020 A/6/16
Sabela Marta 01/01/2020 A/6/16
Sadlik Janina 01/01/2022 C/25/7
Sadlok Franciszek 10/08/2037 D/14/3
Sadlok Zdzisława 10/08/2037 D/14/3
Sajak Franciszek 08/09/2039 C/13/1
Sajak Katarzyna 08/09/2039 C/13/1
Sajak Leszek 08/09/2039 C/13/1
Sajdok Anna 01/01/2033 A/4/2
Sajdok Jan 01/01/2033 A/4/2
Sajdok Karol 01/01/2032 D/9/9
Sajdok Stefania 01/01/2032 D/9/9
Sala Antoni 01/01/2030 A/14/12,13
Sala Urszula 01/01/2030 A/14/12,13
Sanecka Emilia 28/10/2029 A/18/14
Sanetra Adam 01/01/2026 B/17/16
Sanetra Joanna 01/01/2030 D/37/1
Sanetra Zofia 01/01/2026 B/17/16
Sawicz Edward 08/03/2017 A/16/4
Sawicz Janina 08/03/2017 A/16/4
Sączek Danuta 01/01/2025 D/12/9
Sączek Ludmiła 01/01/2025 D/12/9
Schebesta Walenty   C/25/17
Segieth Katarzyna 17/02/2027 A/14/23
Selma Stefan 13/04/2037 C/4/9
Semla Bronisława 01/01/2022 A/3/8
Serafinowska Waleria 01/01/2025 A/5/13
Serafinowski Hilary 01/01/2025 A/5/13
Setnicka Anna 04/12/2022 A/4/6
Setnicki Ludwik 04/12/2022 A/4/6
Siarok Florian 01/01/2019 B/13/6
Siarok Krystyna 02/08/2037 D/33/4
Siarok Stefania 01/01/2019 B/13/6
Sibon Gertruda 01/01/2025 C/24/21
Siemianiuk Zdzisław 01/01/2023 D/8/12
Siemko Franciszek 01/01/2102 A/1/1a
Sikor Emil 01/01/2040 B/14/14
Sikora Anna 21/09/2037 D/7/1
Sikora Cecylia 01/01/2040 B/14/14
Sikora Eugeniusz 01/01/2021 D/16/7
Sikora Gabriel 01/01/2040 B/14/14
Sikora Gertruda 01/01/2031 A/15/10
Sikora Helena 01/01/2021 A/3/12
Sikora Irena 01/01/2021 D/16/7
Sikora Jan 01/01/2030 C/15/2
Sikora Józef 01/01/2031 A/15/10
Sikora Stanisław 21/09/2037 D/7/1
Sikora Stefania 01/01/2030 D/26/13
Sikora Tadeusz 01/01/2020 A/14/24
Sikora Teresa 01/01/2011 D/46/7
Sikorowska Eleonora 07/01/2029 B/6/10
Sikorowska Helena 07/01/2029 B/6/10
Sikorowski Henryk 07/01/2029 B/6/10
Sikorowski Leszek 07/01/2029 B/6/10
Simaszko Antoni 11/07/2022 C/21/2
Simaszko Antoni 11/07/2022 C/21/2
Simaszko Franciszek 11/07/2022 C/21/2
Simaszko Karolina 11/07/2022 C/21/2
Siudut Czesław 01/01/2032 B/7/2
Siwiec Ilona 25/03/2024 D/30/6
Skałka Englbert 01/01/2027 B/11/14
Skałka Janina 01/01/2027 B/11/14
Skałka Tadeusz 07/03/2036 D/26/21
Skiba Adam 12/10/2036 A/4/10
Skiba Aniela 23/05/2036 C/8/6
Skiba Emma 23/05/2036 C/8/6
Skiba Franciszek 01/01/2010 D/11/11
Skiba Franciszka 01/01/2022 A/6/21
Skiba Gertruda 12/10/2036 A/4/10
Skiba Karol 23/05/2036 C/8/6
Skiba Rudolf 01/01/2022 A/6/21
Skikorki Stanisław 01/01/2023 B/15/34
Sklarz Bronisława 01/01/2018 C/21/9
Skoczylas Piotr 06/01/2021 D/36/16
Skotnicki Jerzy 01/01/2021 D/20/3
Skotnicki Tadeusz 01/01/2029 B/14/21
Skowron Anna 01/01/2030 D/28/10
Skowron Katarzyna 08/03/2038 D/24/3
Skowron Zygmunt 08/03/2038 D/24/3
Skrzypek Barbara 01/01/2024 B/12/26
Skrzypek Marian 01/01/2024 B/12/26
Skudrzyk Józef 01/01/2019 D/25/13
Skudrzyk Zuzanna 01/01/2015 D/4/6
Skupnik Marianna 01/01/2018 B/7/6
Skupnik Robert 01/01/2013 D/35/6
Skupnik Rufin 01/01/2018 B/7/6
Sliż Emilia 01/01/2015 A/14/5
Sliż Janina 01/01/2015 A/14/5
Sławiczek Ewa 12/12/2023 C/24/12
Sławiczek Józef 12/12/2023 C/24/12
Sławiczek Maria 12/12/2023 C/24/12
Słomka Salomeja 01/01/2019 A/1/9
Słoty Emanuel 23/04/2037 D/1/12,13
Słowiczek Józef 12/12/2023 C/24/12
Słowiok Halina 18/05/2037 D/38/6
Słowiok Józef 02/07/2037 D/42/4
Słowiok Łukasz 18/05/2037 D/38/6
Słowiok Zofia 02/07/2037 D/42/4
Słupski Henryk 01/01/2031 A/4/3
Słupski Maria 01/01/2031 A/4/3
Smagło Przemysław 01/01/2021 A/5/6
Smiejkowska Janina 01/01/2026 C/24/9
Smolarczyk Roman 01/01/2033 D/24/27
Sobańska Krystyna 19/04/2035 C/10/7
Sobański Franciszek 19/04/2035 C/10/7
Sobański Julian 16/02/2028 D/2/2
Sobański Tadeusz 01/01/2025 D/36/12
Sobecka Józefa 01/01/2022 A/9/9,10
Sobecki Emil 01/01/2022 A/9/9,10
Sobieraj Franciszek 01/01/2031 A/18/21
Sobieraj Maria 01/01/2031 A/18/21
Sobieraj Stefania 01/01/2031 A/18/21
Sobolewska Olga 01/01/2040 B/12/16
Sobolewski Feliks 01/01/2040 B/12/16
Socała Józefa 29/09/2040 B/4/13
Socała Rudolf 29/09/2040 B/4/13
Socha Aleksander 01/01/2025 D/16/4
Socha Lucjan 17/05/2038 A/6/20
Socha Maria 17/05/2038 A/6/20
Sojka Agnieszka 01/01/2022 A/4/11
Sojka Józef 01/01/2022 A/4/11
Sojka Karol 01/01/2022 A/4/11
Sokolik Waleria 01/08/2039 B/17/6
Sosna Alojzy 24/05/2036 D/26/1
Sosna Alojzy 01/01/2023 D/2/11
Sosna Franciszek 01/01/2023 D/2/11
Sosna Józef 18/02/2022 D/25/22
Sosna Maria 09/01/2025 D/26/15
Sosna Wojciech 01/01/2023 D/38/8
Sowiński Adam 01/01/2029 D/55/4
Spendel Józefa 20/03/2038 B/18/30,31
Sperling Karol 19/06/2037 A/15/22
Sperling Zofia 19/06/2037 A/15/22
Spieczyńska Irena 01/01/2035 C/12/5
Spieczyński Stanisław 01/01/2035 C/12/5
Sroka Helena 01/01/2032 B/7/2
Stalmach Bolesław 01/01/2032 B/17/29
Stalmach Jadwiga 01/01/2032 B/17/29
Stana Franciszek 10/12/2037 D/5/5
Stana Franciszek 10/12/2037 D/5/5
Stana Ludwik 10/12/2037 D/5/5
Standik Danuta 01/01/2027 A/8/7
Stangrecki Jerzy 01/01/2035 D/40/5
Staniczek Franciszka 24/11/2022 C/21/4
Staniczek Wilhelm 24/11/2022 C/21/4
Staniek Agnieszka 01/01/2020 B/14/3
Staniek Alojza 18/09/2025 B/17/4
Staniek Anna 01/01/2019 B/6/6
Staniek Anna 01/01/2027 A/8/9
Staniek Elżbieta 01/01/2019 B/6/6
Staniek Franciszek 01/01/2020 B/14/3
Staniek Helena 01/01/2027 A/8/9
Staniek Irena 22/07/2039 B/17/25
Staniek Jan 01/01/2027 C/25/8
Staniek Jan 01/01/2032 A/8/11
Staniek Jan 01/01/2027 A/8/9
Staniek Janina 13/03/2039 C/2/1,2
Staniek Jerzy 01/01/2027 B/9/28
Staniek Karol 01/01/2019 B/6/6
Staniek Karol 18/09/2025 B/17/4
Staniek Łucja 01/01/2027 A/8/9
Staniek Marta 01/01/2027 C/25/8
Staniek Paweł 28/11/2038 A/8/10
Staniek Robert 13/03/2039 C/2/1,2
Staniek Rozalia 28/11/2038 A/8/10
Staniek Rudolf 01/01/2027 A/8/9
Staniek Rudolf 01/01/2019 B/6/6
Staniek Wiktor 19/04/2035 D/25/7
Staniek Zofia 18/09/2025 B/17/4
Stanik Maria 01/01/2027 C/25/8
Stańczak Jan 18/03/2020 D/17/1
Staroń Eryk 01/01/2013 D/49/4
Starzyk Anna 01/01/2029 D/26/29
Starzyk Antoni 20/02/2021 B/18/4
Starzyk Bronisława 17/05/2033 B/17/1
Starzyk Ewa 17/05/2033 B/17/1
Starzyk Józef 17/05/2033 B/17/1
Starzyk Leon 01/01/2034 D/25/1
Starzyk Maria 20/02/2021 B/18/4
Starzyk Stefania 01/01/2034 D/25/1
Starzyk Tadeusz 17/05/2033 B/17/1
Starzyk Wiesław 20/02/2021 B/18/4
Staszczak Tadeusz 01/01/2035 D/1/10
Staszczak Wanda 01/01/2035 D/1/10
Staszak Czesław 11/02/2038 B/4/16
Staszak Elżbieta 11/02/2038 B/4/16
Staś Bożena 01/01/2032 C/12/1
Staś Jadwiga 01/01/2033 C/13/2
Staś Zofia 01/01/2033 C/13/2
Stebielska Kazimiera 01/01/2024 D/43/2
Stebielski Stanisław 01/01/2024 D/43/2
Stec Franciszek 01/01/2006 C/12/8
Stec Helena 03/01/2021 B/14/13
Stec Jan 05/12/2043 C/9/8,9
Stec Joanna 05/12/2043 C/9/8,9
Stec Józef 03/01/2037 B/3/13
Stec Leopold 21/10/2039 B/9/8
Stec Marta 03/01/2037 B/3/13
Stec Rozalia 21/10/2039 B/9/8
Steciuk Maria 01/01/2021 B/17/17
Steciuk Tadeusz 01/01/2021 B/17/17
Stefek Stanisław 18/05/2030 D/48/2
Stefka Elżbieta 18/05/2038 C/10/5
Stefka Jan 18/05/2038 C/10/5
Stefka Jan 18/05/2038 C/10/5
Stekla Anna 16/01/2025 C/25/13
Stekla Franciszek 05/02/2022 D/2/4
Stekla Józef 01/01/2035 D/3/11
Stekla Małgorzata 01/01/2035 D/3/11
Stekla Maria 05/02/2022 D/2/4
Stekla Władysław 05/02/2022 D/3/4
Steller Jerzy 30/03/2039 B/14/1
Steller Stanisław 04/03/2021 B/12/21
Stelmach Stefania 08/03/2021 D/46/1,2
Stelmarczyk Patrycja 14/10/2035 D/31/12
Stemach Alfons 08/03/2021 D/46/1,2
Stokłosa Genowefa 01/01/2000 C/24/4
Stokłosa Jan 01/01/2000 C/24/4
Stokłosa Jan 01/01/2021 D/16/1
Stolle Anna 01/01/2032 A/8/11
Stoły Helena 23/04/2037 D/1/12,13
Stoły Roman 23/04/2037 D/1/12,13
Strach Adam 01/01/2030 D/4/3,4
Strach Aniela 03/05/2040 C/1/2
Strach Antoni 01/01/2031 D/28/11Prawa
Strach Ignacy 03/05/2040 C/1/2
Strach Maria 01/01/2031 D/28/11Prawa
Strach Wiktor 01/01/2031 D/28/11Prawa
Strambach Franciszek 01/01/2022 A/15/14
Strambach Józefa 01/01/2022 A/15/14
Strandella Ernestyna 29/06/2037 D/8/9,10
Strendella Małgorzata 29/06/2037 D/8/9,10
Strycki Adolfina 10/02/2021 A/15/13
Strycki Emil 10/02/2021 A/15/12
Strycki Juliusz 10/02/2021 A/15/13
Stryczek Elżbieta 01/01/2017 D/25/12
Strządała Agnieszka 01/01/2019 D/32/12
Strządała Barbara 17/02/2037 A/16/10
Strządała Emil 01/01/2022 D/48/1
Strządała Emilia 01/01/2023 D/28/13
Strządała Helena 01/01/2016 A/4/12
Strządała Józef 01/01/2016 A/4/12
Strządała Julian 01/01/2030 C/22/1
Strządała Karol 01/01/2023 D/28/13
Strządała Karol 01/01/2023 D/28/13
Strządała Ludwik 18/02/2025 C/22/2
Strządała Maria 01/01/2018 D/24/28
Strządała Maria 18/02/2025 C/22/2
Strządała Marta 01/01/2019 D/32/12
Strządała Tadeusz 03/09/2027 D/27/29
Strzępek Bronisława 01/01/2028 A/1/17
Strzępek Władysław 01/01/2028 A/1/17
Suchodolska Marianna 01/01/2022 B/17/21
Suchodolski Ignacy 01/01/2022 B/17/21
Suchodolski Witold 04/02/2038 B/15/32
Suchy Ewa 01/01/2031 C/19/5
Suchy Halina 01/01/2022 A/9/1
Suchy Jan 01/01/2022 A/9/1
Susza Beata 27/04/2031 A/5/5
Susza Irena 01/01/2022 A/4/18
Susza Jan 01/01/2022 A/4/18
Susza Katarzyna 01/01/2022 A/4/18
Susza Kazimierz 01/01/2022 A/4/18
Susza Wanda 27/04/2031 A/5/5
Suszka Bolesław 15/03/2038 B/14/25
Suszka Teresa 15/03/2038 B/14/25
Swoboda Dominik 01/01/2032 B/18/9
Swoboda Emilia 18/03/2019 C/16/2
Swoboda Stefania 01/01/2032 B/18/9
Sypniewski Jerzy 24/10/2022 B/11/1
Sypniewski Marta 24/10/2022 B/11/1
Sypniewski Stanisław 24/10/2022 B/11/1
Szafasz Paweł 01/01/2021 A/5/10
Szafraniec Marian 09/08/2037 B/3/20
Szafraniec Zuzanna 09/08/2037 B/3/20
Szalbot Janina 05/08/2039 C/23/4
Szalbot Paweł 05/08/2039 C/23/4
Szanowska Małgorzata 04/01/2021 B/12/20
Szanowski Jan 04/01/2021 B/12/20
Szarzec Anna 12/05/2035 B/14/19
Szarzec Celina 01/01/2026 B/14/12
Szarzec Otton 01/01/2026 B/14/12
Szczepaniec Jan 01/01/2029 A/1/8
Szczepaniec Konrad 01/01/2025 B/7/20
Szczepaniec Leopold 01/01/2029 A/1/8
Szczepaniec Maria 01/01/2029 A/1/8
Szczepańska Helena 01/01/2017 C/12/10
Szczepkowska Marianna 16/12/2038 B/14/30
Szczepkowski Marian 16/12/2038 B/14/30
Szczepkowski Mirosław 16/12/2038 B/14/30
Szczotka Antoni 01/01/2022 C/24/2
Szczotka Bogusław 01/01/2029 D/18/3
Szczudłowska Genowefa 24/08/2026 C/12/7
Szczygieł Halina 01/01/2028 B/3/23
Szczygieł Wojciech 25/02/2020 D/19/5
Szczypka Emilia 13/08/2022 A/7/17
Szczypka Erwin 01/01/2031 C/23/5
Szczypka Franciszek 04/04/2038 B/11/3
Szczypka Józef 13/08/2022 A/7/17
Szczypka Maria 04/04/2038 B/11/3
Szczypka Stanisław 25/04/2033 B/16/10
Szczypka Wiesław 25/04/2033 B/16/10
Szczyrbowski Rafał 01/01/2025 D/27/5
Szewc Petronela   B/1/2
Szindler Alojzy 01/01/2016 B/4/11
Szindler Elżbieta 01/01/2016 B/4/11
Szindler Jan 03/09/2037 B/16/29
Szindler Roman 01/01/2032 A/8/11
Szklarz Bogusław 20/06/2023 C/21/9
Szkutnik Stefania 01/01/2022 D/48/4
Szlamer Franciszek 01/01/2028 A/18/19
Szlamer Maria 01/01/2028 A/18/19
Sznapka Maria 14/04/2034 C/7/5
Sznapka Zdzisław 14/04/2034 C/7/5
Szoblik Andrzej 01/01/2029 A/2/7
Szoblik Andrzej 26/11/2035 C/16/1
Szoblik Emilia 02/10/2024 B/12/11
Szoblik Katarzyna 13/10/2030 D/5/7
Szoblik Maria 01/01/2031 B/8/9A
Szoblik Marianna 01/01/2029 A/2/7
Szoblik Paweł 02/10/2024 B/12/11
Szołtys Gertruda 20/04/2037 D/26/28
Szołtys Józef 20/04/2037 D/26/28
Szołtys Małgorzata 08/11/2023 D/11/10
Szołtys Maria 05/09/2039 A/10/6
Szołtys Marta 09/01/2018 C/23/17
Szołtys Piotr 20/04/2037 D/26/28
Szołtys Stefania 05/09/2039 A/10/6
Szołtys Wilhelm 08/11/2023 D/11/10
Szotek Helena 27/05/2038 D/8/3
Szotek Ludwik 01/01/2034 D/8/3
Szostok Aniela 04/08/2040 A/1/11-12
Szostok Helena 01/01/2030 D/4/3,4
Szostok Helena 01/01/2010 D/11/11
Szostok Helena 01/01/2025 C/24/7
Szostok Jadwiga 28/02/2029 C/24/16A
Szostok Józef 04/08/2040 A/1/11-12
Szostok Stanisław 01/01/2025 B/4/15
Szota Ewa 05/04/2036 B/16/4
Szotek Józef 14/02/2023 A/6/1
Szotko Adam 27/09/2037 D/30/10
Szpernol Alojzy 10/11/2021 B/13/26
Szpernol Franciszek 01/01/2028 D/24/11
Szpernol Maria 01/01/2019 D/6/3
Szpernol Maria 01/01/2028 D/24/11
Szpernol Marianna 01/01/2031 B/13/11
Szpin Bolesław 22/07/2028 A/5/18
Szpunar Katarzyna 01/01/2021 C/7/6
Sztafa Leon 01/01/2025 A/2/5
Sztafa Wiktoria 01/01/2025 A/2/5
Sztajnert Tadeusz 01/01/2028 B/15/24
Sztefka Albin 05/11/2021 B/13/19,20
Sztefka Eugenia 10/01/2039 A/14/9
Sztefka Helena 10/01/2039 A/14/9
Sztefka Józef 10/01/2039 A/14/9
Sztefka Franciszek 10/01/2039 A/14/9
Sztefka Wanda 05/11/2021 B/13/19,20
Szturc Anna 01/01/2013 D/36/15
Sztwiorok Gertruda 26/09/2036 B/14/4
Sztwiorok Helena 26/09/2036 B/14/4
Sztwiorok Helena 26/09/2036 B/14/4
Sztwiorok Janina 01/01/2031 B/8/9A
Sztwiorok Józef 26/09/2036 B/14/4
Sztwiorok Józef 26/11/2035 C/16/1
Sztwiorok Marta 26/09/2036 B/14/4
Szubert Agata 08/03/2017 A/6/15
Szuszkiewicz Czesław 01/01/2024 D/12/6,7
Szwarc Jan 01/01/2008 D/25/19
Szwarc Otton 01/01/2008 D/25/19
Szwarc Zuzanna 01/01/2008 D/25/19
Szybka Adam 01/01/2021 A/18/12
Szybka Eugenia 01/01/2021 A/18/12
Szybka Ludmiła 01/01/2020 A/14/24
Szygiera Stanisław 04/01/2036 D/40/7
Szymala Alan 01/01/2031 D/34/1
Szymala Fryderyk 01/01/2034 D/26/38
Szymala Maria 01/01/2031 C/19/2
Szymala Michalina 01/01/2034 D/26/38
Szymanek Antoni 16/08/2034 B/9/19
Szymanek Irena 16/08/2034 B/9/19
Szymanek Karol 11/01/2020 B/3/2
Szymeczek Stefania 11/01/2020 B/3/2
Szypulska Henryka 01/01/2030 B/9/3
Szypulski Leon 01/01/2030 B/9/3
Szypulski Łukasz 17/02/2040 C/18/0
Szypulski Stanisław 01/01/2030 B/9/3
Szypuła Albin 22/09/2035 B/11/15
Szypuła Danuta 25/11/2025 D/12/1
Szypuła Joanna 13/01/2024 D/26/9
Szypuła Maria 22/09/2035 B/11/15
Szypuła Rudolf 22/09/2035 B/11/15
Szypuła Rudolf 01/01/2034 D/30/8
Szyszka Anna 01/01/2025 B/17/23
Szyszka Brygida 01/01/2025 B/17/23
Szyszka Joanna 01/01/2025 B/17/23
Szyszka Marcin 01/01/2025 B/17/23
Szyszka Wiktor 01/01/2025 B/17/23
Szyszka Wiktor 01/01/2025 B/17/23
Ślęzak Bronisław 01/01/2030 B/15/35
Śliwka Agnieszka 01/01/2031 B/7/14
Śliwka Anna 23/12/2029 A/7/11
Śliwka Ferdynand 01/01/2026 A/18/13
Śliwka Ferdynand 01/01/2026 A/18/13
Śliwka Helena 25/02/2030 B/8/24
Śliwka Karol 22/10/2038 D/24/26
Śliwka Maria 01/01/2026 A/18/13
Śliwka Stanisława 01/01/2026 A/18/13
Śliż Małgorzata 05/04/2036 B/16/4
Śliż Teodor 05/04/2036 B/16/4
Śmieszek Maria 30/08/2022 D/8/4
Śmietana Maria 10/05/2027 B/17/10
Śmierz Ernest 26/07/2037 C/12/3
Świetlik Antoni 13/12/2020 C/23/3
Świetlik Franciszek 07/04/2039 A/15/23
Świetlik Franciszka 13/12/2020 C/23/3
Świetlik Józefa 13/12/2020 C/23/3
Świetlik Julia 07/04/2039 A/15/23
Świetlik Maria 07/04/2039 A/15/23
Świetlik Rudolf 07/04/2039 A/15/23
Świetlik Wilhelm 07/04/2039 A/15/23
Święczyk Halina 23/08/2038 D/24/41
Święczyk Karol 23/08/2038 D/24/41
Świtała Fryderyk 13/04/2037 A/15/9
Świtała Helena 13/04/2037 A/15/9
Świtała Józef 13/04/2037 A/15/9
T - U
Imię i nazwisko Rezerwacja Miejsce
Talarczyk Zbigniew 01/01/2029 D/55/6
Talik Barbara 31/07/2037 A/12/3
Talik Jan 01/01/2034 B/15/17
Talik Szymon 31/07/2037 A/12/3
Targosz Helena 01/01/2029 A/15/24
Targosz Jadwiga 16/09/2026 D/27/21
Targosz Jan 01/01/2029 A/15/24
Targosz Jan 01/01/2032 C/4/8
Targosz Janina 01/01/2029 A/15/24
Targosz Józef 01/12/2020 B/16/7
Targosz Karol 01/01/2034 D/36/3
Targosz Maria 01/01/2032 C/4/8
Targosz Stanisław 01/01/2006 D/27/21
Targosz Wiktoria 01/12/2020 B/16/7
Targosz Wilhelm 12/05/2035 B/14/19
Tarnowska Zofia 01/01/2027 B/8/13,14
Temmerman Waltef 27/05/2038 D/8/3
Teper Helena 29/06/2025 A/4/17
Teper Jan 29/06/2025 A/4/17
Tlałka Edward 01/01/2021 D/19/2
Tlałka Mariusz 01/01/2014 D/37/9
Tlołka Elżbieta 01/01/2028 A/5/4
Tlołka Emil 20/04/2020 D/28/5
Tlołka Franciszek 20/04/2020 D/28/5
Tlołka Franciszka 20/04/2020 D/28/5
Tobiasiewicz Helena 16/02/2021 A/2/18
Tobiasiewicz Jan 16/02/2021 A/2/18
Tobiasiewicz Marian 16/02/2021 A/2/18
Tobiczyk Alojzja 01/01/2018 C/10/8
Tobiczyk Alojzy 01/01/2027 A/9/16
Tobiczyk Maria 01/01/2027 A/9/16
Tobiczyk Urszula 03/07/2039 B/7/16
Tomanek Józef 19/02/2017 C/1/5
Tomanek Michalina 19/02/2017 C/1/5
Tomaszko Dariusz 17/12/2023 B/18/34,35
Tomaszko Irena 01/01/2022 B/18/11
Tomaszko Jerzy 01/01/2022 B/18/11
Tomaszko Krystyna 01/01/2022 B/18/11
Tomosz Mieczysław 01/01/2030 C/10/10
Traczyk Jan 23/11/2036 C/16/7
Traczyk Renata 23/11/2036 C/16/7
Trąbała Emilia 01/01/2032 D/26/26
Trojan Agnieszka 01/01/2032 C/25/5
Trojan Anna 01/01/2032 C/25/5
Trojan Jan 01/01/2032 C/25/5
Trombala Kinga 01/01/2027 D/25/37
Trzop Helena 01/01/2033 C/22/7
Tuniewicz Bolesław 17/02/2056 D/5/8
Tuniewicz Helena 17/02/2056 D/5/8
Twardzik Grażyna 12/10/2036 A/4/10
Tylenda Józef 01/01/2029 B/3/24
Tymińska Irena 01/01/2010 D/41/5
Tyrna Katarzyna 07/03/2020 A/7/5
Uchwat Sylwia 07/10/2020 B/15/27
Ulrych Jerzy 01/01/2023 D/2/11
Ulrych Zofia 01/01/2023 D/2/11
Urbańczyk Jan 01/01/2010 D/43/7
Urbańczyk Maria 01/01/2010 D/43/7
Urbańczyk Rudolf 11/07/2038 B/15/36
Urbisch Franciszek 01/09/2048 B/1/12
Urbisch Karolina 01/09/2048 B/1/12
Urbisch Rudolf 01/09/2048 B/1/12
Urbisz Janina 18/02/2022 C/4/2
Urbosch Robert 01/09/2048 B/1/12
V - W
Imię i nazwisko Rezerwacja Miejsce
Wacław August 14/04/2030 B/8/15,16
Wajda Maria 28/10/2023 B/15/22
Wajda Władysław 28/10/2023 B/15/22
Walczuk Genowefa 01/01/2034 B/10/8
Walczuk Henryk 01/01/2020 B/12/25
Walecka Ewa 25/11/2039 B/18/36
Walecki Mieczysław 25/11/2039 B/18/36
Waleczek Anna 09/12/2039 D/36/8
Waleczek Jerzy 01/01/2028 B/17/7
Walentowicz Halina 01/01/2034 B/16/33
Walentowicz Marian 01/01/2034 B/16/33
Waliczek Bronisława 07/03/2028 A/1/20
Waliczek Elżbieta 07/03/2028 A/1/20
Waliczek Franciszka 07/03/2028 A/1/20
Waliczek Janina 07/03/2028 A/1/20
Waliczek Jerzy 07/03/2028 A/1/20
Waliczek Stefania 07/03/2028 A/1/20
Waliczek Wiktor 01/01/2028 B/15/24
Walz Amalia 11/03/2018 C/23/9
Wałęga Adolf 01/01/2023 B/8/23
Wałęga Danuta 01/01/2023 B/8/23
Wanago Irena 19/04/2027 D/25/21
Wanago Jan 19/04/2027 D/25/21
Wandzel Józefa 06/05/2036 B/15/29
Wandzel Monika 10/03/2040 D/33/7
Wandzel Stanisław 06/05/2036 B/15/29
Waniołka Franciszka 01/01/2024 A/14/17
Wanot Urszula 22/04/2038 C/2/7
Wantulok Anna 01/01/2021 D/41/3
Wantulok Henryk 22/07/2038 A/7/10
Wantulok Jadwiga 22/07/2038 A/7/10
Wantulok Robert 01/01/2021 D/41/3
Wantuła Jan 01/01/2024 B/8/20,21
Wantuła Maria 01/01/2024 B/8/20,21
Warchał Wiesław 14/04/2034 C/7/5
Warchoł Leokadia 09/02/2022 C/22/8
Wardas Adam 11/02/2016 A/4/13
Wardas Antonina 01/01/2019 C/25/12
Wardas Edward 01/01/2019 C/25/12
Wardas Edward 01/01/2019 C/25/12
Wardas Emilia 01/01/2022 D/41/7
Wardas Franciszek 01/01/2028 D/26/19
Wardas Jan 01/01/2019 C/25/12
Wardas Jerzy 01/01/2028 D/26/19
Wardas Marta 01/01/2028 D/26/19
Warzecha Bronisław 15/02/2021 D/6/9
Warzecha Maria 15/02/2021 D/6/9
Wasilewska Stefania 01/01/2032 B/4/14
Waszkiewicz Henryk 03/06/2038 D/24/14
Wawryniuk Józefa 08/05/2063 C/5/2
Ważka Krystyna 20/05/2038 B/13/24
Wątek Elżbieta 13/03/2037 D/24/53
Wątek Mieczysław 13/03/2037 D/24/53
Wątorska Janina 01/01/2021 D/15/6,7
Wątorska Maria 01/01/2021 D/15/6,7
Wątorski Jan 01/01/2021 D/15/6,7
Weiman Zofia 02/07/2022 D/25/33A
Weirauch Alfred 01/01/2027 C/2/5
Weirauch Anna 01/01/2027 C/2/5
Weirauch Emilia 01/01/2027 C/2/5
Wenglorz Helena 01/01/2046 C/21/3
Wenglorz Karol 01/01/2046 C/21/3
Weszka Anna 01/01/2025 D/32/10
Węglarzy Stanisław 09/08/2028 C/21/10
Wiatrowski Jan 01/01/2016 C/17/4
Wiatrowski Norbert 01/01/2016 C/17/4
Wichrowska Szarlota 01/01/2032 D/49/2
Wichrowski Tadeusz 01/01/2032 D/49/2
Wieczorek Janina 01/01/2019 C/8/9
Wieczorek Maria 24/02/2021 D/40/13
Wieja Aniela 04/11/2022 C/9/4
Wieja Edward 04/11/2022 C/9/4
Wieja Ludwik 04/11/2022 C/9/4
Wiercigroch Jan 12/04/2026 D/27/1
Wiercigroch Stefan 12/04/2026 D/27/1
Wierzba Albin 01/01/2030 D/20/1
Wierzba Elżbieta 17/06/2017 D/37/10
Wierzba Franciszka 01/01/2030 D/20/1
Wierzbińska Helena 08/12/2025 C/15/4
Wierzbiński Antoni 08/12/2025 C/15/4
Wierzgoń Anna 08/12/2026 A/1/5
Więcek Józef 03/03/2022 D/18/2
Więcek Julia 03/03/2022 D/18/2
Wincek Agnieszka 01/01/2027 B/16/21
Wincek Franciszek 01/01/2027 B/16/21
Winczowska Gertruda 01/01/2031 B/13/12
Winczowski Stanisław 01/01/2031 B/13/12
Wirc Józef 06/02/2021 B/8/19
Wisełka Helena 16/08/2036 D/42/2
Wisełka Józef 16/08/2036 D/42/2
Wiśniewska Emilia 19/02/2020 D/1/3
Wiśniowska Jadwiga 25/02/2026 D/15/3
Wiśniowska Maria 01/01/2019 D/15/2
Wiśniowski Karol 25/02/2026 D/15/3
Wiśniwski Leszek 01/01/2014 A/7/7
Wituła Jan 01/06/2020 D/3/10
Wituła Stanisław 01/06/2020 D/3/10
Włoczek Bernadeta 01/01/2020 A/6/14
Włodarczyk Agnieszka 01/01/2026 B/16/22
Włodarczyk Barbara 01/01/2026 B/16/22
Włodarczyk Franciszek 01/01/2026 B/16/22
Włodarczyk Franciszek 01/01/2026 B/16/22
Włodarczyk Krystyna 05/06/2037 B/13/13
Włoszczyńska Weronika 01/01/2010 B/8/12
Włoszczyński Jan 01/01/2010 B/8/12
Wojciechowska Agnieszka 01/01/2031 C/10/6
Wojciechowska Zenona 16/05/2039 D/55/5
Wojciechowski Dariusz 01/01/2030 D/15/5
Wojciechowski Franciszek 16/05/2039 D/55/5
Wojnar Aniela 02/02/2022 B/3/5
Wojnar Bolesław 01/01/2018 A/1/6
Wojnar Franciszek 01/01/2018 A/1/6
Wojnar Helena 01/01/2018 A/1/6
Wojnar Jacek 01/01/2018 A/1/6
Wojnar Jadwiga 01/01/2018 A/1/6
Wojnar Karol 02/02/2022 B/3/5
Wojnar Marta 01/01/2018 A/1/6
Wojszko Janusz 01/01/2023 D/26/7
Wojtas Franciszek 01/01/2022 A/8/6
Wojtas Helena 01/01/2022 A/8/6
Wojtas Zbigniew 01/01/2022 A/8/6
Wojtek Franciszek 24/09/2020 C/25/15
Wojtek Marta 24/09/2020 C/25/15
Wolf Aleksandra 17/10/2020 A/6/13
Wolf Eryk 17/10/2020 A/6/13
Wolka Helena 01/01/2019 D/50/1
Wolniczek Bronisława 01/01/2028 B/17/3
Wolniczek Piotr 01/01/2028 B/17/3
Wolska Helena 01/01/2028 D/3/5
Worek Antoni 04/07/2025 A/5/3
Worek Henryka 04/07/2025 A/5/3
Wójcik Wojciech 01/01/2032 D/24/29
Wrona Antonina 01/01/2024 B/3/7
Wrona Martyna 01/01/2033 A/17/10
Wróbel Anna 16/04/2038 B/17/24
Wróbel Antoni 16/04/2038 B/17/24
Wróbel Elżbieta 01/01/2034 D/25/4
Wróbel Józef 16/04/2038 B/17/24
Wróbel Leopold 01/01/2034 D/25/4
Wróbel Marta 01/01/2034 D/25/4
Wróbel Wiktoria 16/04/2038 B/17/24
Wrzecionko Helena 01/01/2033 A/15/3
Wrzecionko Jerzy 01/01/2033 A/15/3
Wydra Władysław 18/03/2025 C/25/14
Wydra Zofia 18/03/2025 C/25/14
Wyleżuch Franciszek 08/10/2020 B/8/10
Wyleżuch Józef 08/10/2020 B/8/10
Wyleżuch Katarzyna 09/07/2029 D/3/3
Wyleżuch Katarzyna 08/10/2020 B/8/10
Wyleżuch Maria 08/10/2020 B/8/10
Wyleżuch Maria 01/01/2016 D/3/3
Wysłuch Klara 03/04/2021 D/24/20
Wysłuch Rita 01/01/2022 A/3/5
Wysłuch Teodor 01/01/2022 A/3/5
Wysłych Adam 01/01/2022 A/3/5
Wytrzens Antoni 01/01/2022 D/24/25
Wytrzens Emilia 01/01/2022 D/24/25
Wytrzens Eugeniusz 01/01/2022 D/24/25
Z - Ż
Imię i nazwisko Rezerwacja Miejsce
Zacharska Elżbieta 08/05/2063 C/5/2
Zachraj Agnieszka 01/01/2020 A/17/8
Zachraj Jan 01/01/2020 A/17/8
Zadara Krystyna 01/01/2026 D/5/2
Zadara Mieczysław 01/01/2026 D/5/2
Zagajewski Stanisław 09/12/2039 c/19/0
Zagórski Zbigniew 01/01/2029 D/55/8
Zahraj Ferdynand 15/04/2026 B/18/21
Zahraj Małgorzata 15/04/2026 B/18/21
Zając Agnieszka 16/01/2037 D/24/9
Zając Anna 16/01/2037 D/24/9
Zając Edward 13/04/2040 D/27/22
Zając Franciszek 16/01/2037 D/24/9
Zając Henryk 13/04/2040 D/27/22
Zając Kazimiera 02/03/2027 C/7/2
Zając Ksawera 13/04/2040 D/27/22
Zając Tadeusz 01/01/2028 B/12/14
Zamarlik Zofia 28/01/2019 D/12/10
Zarzeczański Stanisław 01/01/2059 B/9/9,10
Zawada Stanisław 01/01/2031 C/15/1
Zawierucha Anna 23/07/2025 A/3/18
Zawierucha Emilia 23/07/2025 A/3/18
Zawierucha Michał 23/07/2025 A/3/18
Zawilińka Ewa 31/12/2035 C/17/1
Zawisza Helena 03/07/2039 B/7/16
Zawisza Józef 03/07/2039 B/7/16
Zdenek Wiktoria 01/08/2039 B/17/6
Zeman Emilia 01/01/2034 D/13/1
Zeman Franciszek 01/01/2034 D/13/1
Zeman Józef 01/01/2033 A/4/2
Zeman Maria 03/03/2025 C/15/5
Zeman Olga 01/01/2033 D/40/2
Zeman Zofia 01/01/2033 A/4/2
Zeprzałka Bożena 01/01/2006 D/32/4
Zgoda Józef 01/01/2014 D/34/4
Zgolak Stefania 15/01/2038 B/10/2
Zgolak Władysław 15/01/2038 B/10/2
Zielasko Helena 01/01/2021 C/9/1
Zielina Alojzy 01/01/2021 C/5/7
Zielina Emilia 01/01/2021 C/5/7
Zielińska Lucyna 01/01/2032 B/18/38
Zieliński Łukasz 01/01/1997 D/38/1
Zieliński Ryszard 01/01/2029 D/24/40
Zieliński Zygmunt 01/01/2032 B/18/38
Ziemińska Elfryda 01/01/2032 B/18/44
Zisenbach Edward 03/10/2036 B/18/24
Zisenbach Gertruda 03/10/2036 B/18/24
Zjawin Katarzyna 27/03/2025 B/1/14
Zjawin Władysław 27/03/2025 B/1/14
Zmożek Emilia 01/01/2031 D/2/1
Zochl U 01/01/2025 B/4/2
Zorychta Barbara 01/01/2029 B/7/13
Zorychta Tadeusz 01/01/2029 B/7/13
Zubik Andrzej 07/04/2039 B/4/1
Zych Zdzisław 17/07/2039 D/39/14
Żagan Grażyna 01/01/2024 A/6/17
Żagan Halina 01/01/2024 A/6/17
Żagan Marek 01/01/2024 A/6/17
Żagan Roman 01/01/2024 A/6/17
Żak Anita 01/01/2028 B/17/7
Żak Antonina 31/12/2025 B/13/23
Żak Henryk 01/01/2028 B/17/7
Żak Janina 01/01/2028 B/17/7
Żak Tadeusz 06/07/2037 B/11/17
Żak Zofia 16/10/2020 B/16/17
Żarczyńska Janina 02/07/2022 D/25/33A
Żarczyński Włodzimierz 01/07/2028 D/25/33
Żbel Elżbieta 12/10/2036 A/4/10
Żbel Ewa 01/01/2028 A/14/20
Żbel Jan 01/01/2028 A/14/20
Żbel Karol 12/10/2036 A/4/10
Żerczyńska Alina 02/07/2022 D/25/33A
Żerdka Aniela 01/01/2022 A/11/11
Żerdka Józef 01/01/2022 A/11/11
Żertka Alojzy 01/01/2025 D/44/7
Żertka Berta 31/07/2023 A/5/12
Żertka Helena 01/01/2025 D/44/7
Żertka Irena 01/01/2019 D/37/2
Żertka Janusz 03/10/2039 D/36/6
Żertka Jerzy 28/03/2028 D/24/24
Żertka Jerzy 31/07/2023 A/5/12
Żertka Justyna 28/03/2028 D/24/24
Żertka Marian 01/01/2018 D/27/14
Żertka Rudolf 28/03/2028 D/24/24
Żertka Rudolf 24/02/2020 C/14/9
Żertka Urszula 03/10/2039 D/36/6
Żidlik Gertruda 29/01/2039 A/1/7
Żidlik Oldrzych 29/01/2039 A/1/7
Żmudka Julian 16/02/2028 D/2/2
Żmudka Wilhelmina 16/02/2028 D/2/2
Żółty Franciszek 01/01/2025 B/17/19
Żuk Marianna 17/10/2029 B/16/30
Żurek Anna 05/12/2022 D/8/6,7
Żurek Stanisław 05/12/2022 D/8/6,7
Żydlik Aurelia 29/01/2039 A/1/7
Żydlik Emilia 29/01/2039 A/1/7
Żydlik Franciszka 29/01/2039 A/1/7
Żydlik Stefan 29/01/2039 A/1/7
Żyła Jan 15/02/2033 A/3/11
Żyła Jan 01/01/2008 A/9/7
Żyła Karol 01/01/2034 A/14/3
Żyła Maria 01/01/2034 A/14/3
Żyła Marta 15/02/2033 A/3/11

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Skoczowie
43-430 Skoczów
ul. Kościelna 10
Nr konta parafialnego:
61 1050 1083 1000 0001 0076 0644
Kancelaria Parafialna czynna:

poniedziałek: 9.oo - 11.oo

wtorek: nieczynne

środa: nieczynna

czwartek: 9.oo - 11.oo

piątek: 15.oo - 17.3o

sobota i niedziela: nieczynne

Sprawy pogrzebowe o każdej porze.

(protokoły przedmałżeńskie po wcześniejszym umówieniu)