II niedziela adwentu, 8 grudnia 2019 roku

• Rozpoczynamy dziś REKOLEKCJE ADWENTOWE, które głosi ks. Antoni Kraiński, witamy Go serdecznie i życzymy obfitych darów Ducha Świętego.

Nauki rekolekcyjne będą od poniedziałku do środy na Mszach o 7.3o (w Gazetce niedzielnej jest błędnie podana godz. 8.oo) i 18.oo, a w Wiślicy o 17.oo.
We wtorek na Mszy o 7.3o udzielimy sakramentu namaszczenia chorych.
W poniedziałek, wtorek i środę nie będzie Mszy o 6.15, nie będzie też Mszy w Piwniczce.
W środę kolekta na cele duszpasterskie Ks. Rekolekcjonisty.

• Przy drzwiach kościoła można złożyć ofiarę dla Kościoła na Wschodzie, na terenach dawnego Związku Radzieckiego.

• Nieszpory o 17.3o.

• Roraty w poniedziałek, wtorek i środę o 16.3o, w czwartek i piątek o 17.oo.

• Spotkanie Seniorów w Wiślicy w czwartek- Msza o 9.oo, następnie zapraszamy do salki.

• Spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci w piątek- różaniec o 16.oo, Msza o 17.oo.

• Przedświąteczne sprzątanie kościoła: Panów prosimy o pomoc w piątek od 18.15, natomiast Panie w sobotę od 7.3o- liczymy na pomoc zarówno za strony dorosłych jak i młodzieży.

• Za tydzień kolekta na spłatę zobowiązań remontowych parafii. Za wszystkie ofiary dziękujemy!

• Trwają odwiedziny duszpasterskie, czyli kolęda- plan jest w gablocie i na stronie internetowej.
    Nowych parafian i tych, którzy dotąd nie przyjmowali odwiedzin, prosimy o kontakt z kancelarią.

• W zakrystii i kancelarii można nabywać poświęcone opłatki- dobrowolna ofiara przeznaczona jest na cele charytatywne. Są też świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

• Przedświąteczne odwiedziny chorych i starszych parafian będą:
    -  ks. Proboszcz, ks. Juliusz i ks. Tomasz- w piątek 20 grudnia od 8.oo,
    - ks. Dariusz w poniedziałek 23 grudnia od 8.oo.
    Adresy prosimy zgłaszać w zakrystii.

• Rodziny Domowego Kościoła serdecznie zapraszają 4 stycznia 2020 r. na IX Bezalkoholowy Bal Karnawałowy, który odbędzie się w Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowym „GWAREK” w Ustroniu. Zapisy i szczegółowe informacje u państwa Mendrochów (tel. 692 221 377).

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Skoczowie
43-430 Skoczów
Nr konta parafialnego:
Kancelaria Parafialna czynna:

poniedziałek: 9.oo - 11.oo

wtorek: 9.oo - 11.oo

środa: nieczynna

czwartek: 9.3o - 11.3o

piątek: 15.oo - 18.oo

(protokoły przedmałżeńskie po wcześniejszym umówieniu)