14 niedziela zwykła, 5 lipca 2020 roku
  • Witamy w naszej parafii ks. neoprezbitera Jakuba Michalika, który przez najbliższe tygodnie będzie nam pomagał w duszpasterstwie. Życzymy mu miłego pobytu w naszej parafii.
  • W wakacje nie będzie nieszporów niedzielnych.
  • Jerycho różańcowe dziś i jutro od porannej do wieczornej Mszy.
  • We wtorek urodziny obchodzi ks. Jerzy Horzela, Msza w Jego intencji o 18.oo - Ks. Jubilata polecamy Waszej modlitwie.
  • Spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci w piątek- o 17.oo adoracja, o 18.oo Msza.
  • W sobotę Święto św. Benedykta, Patrona Europy, dzień imienin Papieża Seniora Benedykta XVI - pamiętajmy o Nim w modlitwie.
  • W przyszłą niedzielę o 11.oo Msza w intencji dzieci przeżywających roczki.
    Rodziców dzieci, które miały zamówione roczki w kwietniu, maju i czerwcu, a z powodu epidemii nie otrzymały błogosławieństwa, prosimy o kontakt z kancelarią parafialną.
  • Wyjazd na Spotkanie Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę będzie w sobotę 11 lipca o 9.3o ze Starego Targu.
  • Trwa remont dachu probostwa, prosimy o modlitwę w intencji bezpiecznego i sprawnego przebiegu tej inwestycji.
  • Przypominamy, że dyspensa od udziału we Mszach niedzielnych i świątecznych obejmuje:
    osoby starsze, chore i odczuwające lęk przed zarażeniem
    .
    Pozostałe osoby mają obowiązek uczestniczenia we Mszy św.
    Biskup prosi i zaleca, aby Komunię św. przyjmować na rękę.
  • Wszystkich przebywających w kościele bezwzględnie obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa.
  • Od jutra będzie już czynna kancelaria parafialna.
    Prosimy przychodzić tylko w sprawach ważnych. Interesantów obowiązują maseczki.
  • Informujemy, że z dniem 1 lipca br. Biskup Bielsko- Żywiecki mianował ks. Witolda Grzombę Proboszczem Parafii Znalezienia św. Krzyża w Skoczowie.
    Tak więc, ks. Witold jest jednocześnie Proboszczem dwóch Parafii.

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Skoczowie
43-430 Skoczów
Nr konta parafialnego:
Kancelaria Parafialna czynna:

poniedziałek: 9.oo - 11.oo

wtorek: 9.oo - 11.oo

środa: nieczynna

czwartek: 9.3o - 11.3o

piątek: 15.oo - 18.oo

(protokoły przedmałżeńskie po wcześniejszym umówieniu)