26 Niedziela zwykła, 27 września 2020 roku
  • Przy drzwiach kościoła można złożyć ofiary na posługę misyjną ks. Grzegorza w Tanzanii.
  • Nieszpory dziś o 17.3o.
  • W poniedziałek wspomnienie św. Wacława, męczennika.
  • We wtorek Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
    Spotkanie Apostolatu Maryjnego po Mszy wieczornej w Domu katechetycznym.
  • W czwartek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.
  • Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy codziennie od czwartku o 17.15, a Wiślicy codziennie o 17.15, a w niedziele po Mszy.
    Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach, prosimy o przyprowadzanie dzieci!
  • W czwartek na Mszy o 18.oo będziemy polecać Bogu Wojciecha z okazji urodzin- zachęcamy do licznego udziału.
  • W I-czwartek Msza wieczorna w intencji powołanych do Służby Bożej i o nowe powołania.
  • W piątek wspomnienie św. Aniołów Stróżów.
    Z racji I-piątku miesiąca Msze ku czci Serca Pana Jezusa o 6.15, 8.oo i 18.oo. Msza w Wiślicy o 18.oo.
  • Nabożeństwo pompejańskie będzie w piątek- o 18.45 różaniec, o 20.oo Msza, następnie procesja z obrazem MB wokół kościoła i Apel Jasnogórski.
  • Odwiedziny chorych – w sobotę od 8.oo. Chorych prosimy zgłaszać do czwartku w kancelarii.
  • W I-sobotę Msza i modlitwy ku czci Serca NMP o 6.15.
  • Msza chrzcielna w przyszłą niedzielę o 11.oo.
    Katecheza dla rodziców i chrzestnych
    , chcących ochrzcić dzieci w październiku będzie we wtorek o 18.3o w kościele.
  • Od kilku lat nasza parafia bierze udział w Akcji Caritas Rodzina- Rodzinie, polegającej na pomocy chrześcijanom w Aleppo w Syrii. Ofiary na zapewnienie konkretnym rodzinom mieszkania, jedzenia, prądu i wody będą zbierane za tydzień przy drzwiach kościoła.
    Wasza dotychczasowa ofiarność pozwalała, aby nasza parafia (wraz z darczyńcami indywidualnymi) pomagała kilku rodzinom- półroczny koszt tej pomocy dla jednej rodziny to ok. 4 tys. zł.
    Za wszystkie ofiary już dziś dziękujemy.
  • Intencje mszalne ZA ZMARŁYCH na rok 2021 można zapisywać w kancelarii od poniedziałku.
    Rezerwacje będą przyjmowane tylko w wyznaczonych godzinach:
    poniedziałek     14:oo-17.oo
    wtorek             9.oo-11.oo
    środa               15.oo-18.oo
    piątek              9.oo-11.oo
    W poczekalni mogą przebywać jednocześnie TYLKO 3 osoby.
  • Apostolstwo Trzeźwej Rodziny organizuje 18 października pielgrzymkę do Łagiewnik i Kalwarii. Szczegóły w gablocie.

Parafia Rzymskokatolicka Pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Skoczowie
43-430 Skoczów
Nr konta parafialnego:
Kancelaria Parafialna czynna:

poniedziałek: 9.oo - 11.oo

wtorek: nieczynne

środa: nieczynna

czwartek: 9.oo - 11.oo

piątek: 15.oo - 17.3o

sobota i niedziela: nieczynne

Sprawy pogrzebowe o każdej porze.

(protokoły przedmałżeńskie po wcześniejszym umówieniu)